۱۵:۱۵:۲۴ - سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خروش مدافعان خلیج فارس در ۲۲ بهمن تماشایی
مردم همیشه در صحنه شهرستان بندر خمیر همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ٢٢ بهمن ماه از مقابل کلانتری تا مسجد علی بن ابیطالب(ع) با سر دادن شعار علیه استکبار جهانی، اقدار ملی خود را به جهانیان نشان دادند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار ، مردم همیشه در صحنه شهرستان بندر خمیر همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ٢٢ بهمن ماه از مقابل کلانتری تا مسجد علی بن ابیطالب(ع) با سر دادن شعار علیه استکبار جهانی، اقدار ملی خود را به جهانیان نشان دادند

 

بندر خمیر بار دیگر شاهد خروش مردم ولایت مدار خود در ۲۲ بهمن ماه و اعلام انزجار از استکبار جهان و به ویژه آمریکا شد.

میرهاشم خواستار فرماندار بندر خمیر در راهپیمایی ٢٢ بهمن ماه اظهار کرد: مردم برای نشان دادن وحدت و حفظ وحدت خودشان به کشور های بیگانه و استکبار جهانی در ایام الله دهه فجر همه حضور پیدا می کنند.

فرماندار بندر خمیر با اشاره به معامله قرن تصریح کرد: اگر اتفاقی افتاده و معامله قرنی انجام داده آمریکا و اسرائیل باید دید چه پیش خواهد آمد آیا انعکاس هم دارد یا نه که ملت اعلام انزجار می کند با این معامله، در اوایل انقلاب شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی مطرح شد و به همین عنوان انقلاب شد.
خواستار در ادامه افزود: مردم سالاری دو آرمان بود مردم سالاری و دین سالاری، جمهوریت عین اسلامیت و اسلامیت عین جمهوریت همه به هم وصل هستند و این اتفاق بزرگی است.
وی با بیان اینکه ما این نظام را قبول کرده ایم و با دل و جان پای این انقلاب هستیم، گفت: این نظام ، نظام انتخاباتی است و مبانی دینی دارد و همه پایبند به دین هستند.

در ادامه حجت الاسلام معصومی مسئول شجره طیبه صالحین استان اظهار کرد: درود و سلام خداوند بر جوانان و نوجوانان این شهرستان که می خواهند با الگو گیری از آرمان های شهید پر افتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی گام دوم انقلاب را پیش ببرند و انقلاب را به اهداف و آرمان های بلند برسانند.
مسئول شجره طیبه صالحین استان در ادامه افزود: امام راحل فرمود انقلاب ما انقلابی است که بر اساس آیات قرآن و کلام رسول خدا شکل گرفت، و می فرماید انقلاب ما انفجار نور بود.
معصومی خاطر نشان کرد: مردم با ایمان آن زمان بودند الگوی خود را امام و شهدای آن زمان قرار دادند و چهل سال این انقلاب را هدایت و حمایت کردند و حال وظیفه جوانان دیگر است که از الگوگیری از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی راه انقلاب را پیش ببرند.
وی در ادامه تصریح کرد: مقام معظم رهبری می فرماید یکی از معجزاتی که در این انقلاب است بصیرتی می باشد که مردم ما بدست آورده اند.
معصومی گفت: سال گذشته ما انقلابمان را با گذشته قیاس می کردیم و در ۴١ سالگی انقلاب باید انقلابمان را با قبل از شهادت و بعد از شهادت حاج قاسم قیاس کنیم؛ زیرا خداوند هم در این راه نعماتش را بر ما نازل خواهد کرد به شرط اینکه همیشه با هم اینگونه وحدت داشته باشیم.
مسئول شجره طیبه صالحین استان اظهار کرد: انقلابی بودن یک شعار نیست بلکه انقلابی یک مکتب است، مکتب حاج قاسم معیار بلند انقلابی بودن را برای همه ما مشخص می کند، تواضع، خدمت به مردم و اخلاص،… حاج قاسم به ما یاد داد تا سپهبد بودن انسان می تواند پیش رفت کند ولی اینها برای یک انسان الهی مانند یک پر مگس است و حاج قاسم به مطلب دیگری می اندیشید.
وی خاطر نشان کرد: برای صادر کردن انقلاب باید مانند حاج قاسم به مردم و مملکت خدمت کنیم و باید در این مسیر قرار بگیریم؛ زیرا حاج قاسم یک شخص نیست یک مکتب است، مکتبی که تبلور مکتب امام و نظام عظمای ولایت است که هر دو توانستند جوانان رشیدی را به این انقلاب هدیه کنند.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /