۷:۱۹:۴۰ - جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور در پویش های فضای مجازی قدس کمتر از جهاد در راه خدا نیست
محیایی گفت:حضور در پویش های قدس شریف در فضای مجازی و حضور فعال و هدفمند جهت رسوائی ظالمان و غاصبان و مفسدان فی الارض عالم ،کمتر از جهاد فی سبیل الله در جبهه های مقاومت نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، حجت الاسلام علی محیائی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرخمیر در گفتگو با لوار اظهار کرد: در زمانی که تمامی کشورهای دنیا در مورد موجودیت جعلی رژیم اسرائیل سکوت کرده یا حمایت می کردند ایران اسلامی پرچم فلسطین را در عالم به اهتزاز در آورد و این میسر نبود مگر با درایت بنیانگذار انقلاب اسلامی در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به روز جهانی قدس ، روزی که تجلی روشنی از مبارزه جهان اسلام و حق طلبی کشورهای مسلمان برای مسأله فلسطین است.

حجت الاسلام محیائی با تاکیدبراینکه ما برتعهدخود برای ادامه راه شهیدحاج قاسم سلیمانی تا نابودی کامل رژیم غاصب پایبندبوده افزود: باید توجه داشت عزّت و افتخار اسلام در احیای همین آرمان هاست و این امر از نبی اکرم اسلام(ص) به ما رسیده است که فرمودند: اگر انسانی( و نه تنها مسلمانی) در جایی از عالم ندای مظلومیت بلند کرده وکمک بخواهد و مسلمین بشنوند و به فریاد او رسیدندگی نکنند، مسلمان نیستند.

وی با اشاره به اینکه تمام توطئه ها ونقشه های شوم دشمن برای شکست اراده ملت مسلمانان فلسطین نقش برآب شده ادامه داد :آنچه که امروز شاهد آن هستیم وادادگی و مستأصل شدن صهیونیست های کودک کش و جنایتکار و حامیان آنها همچون آمریکا و سعودی ها است و این شرائط نوید پیروزی حق بر باطل را می دهد و امید این می رود که عمر غده سرطانی اسرائیل به کمتر از۲۵ سالِ وعده ی رهبری معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله) برسد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرخمیر با بیان اینکه وظیفه ی همه ی مسلمین ایجاب می کند که برای نابودی این رژیم غاصب و برچیدن بساط ظلم هم‌پیمانان آنها تلاش کنیم تصریح کرد: در شرائط کرونائی که امروز با آن مواجهیم و عدم امکان برگزاری راهپیمائی روز جهانی قدس درکشور باید تمامی اقشار جامعه اسلامی اعم از مسئولین ، طلبه ، دانشجو و بسیجیان با حضوری فعال در عرصه جهاد فضای مجازی ، از این ابزاری که اکنون در دست صهیونیست هاست بر علیه خودشان بکار بگیریم و بهره برداری لازم را داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد:حضور در پویش های قدس شریف در فضای مجازی و حضور فعال و هدفمند جهت رسوائی ظالمان و غاصبان و مفسدان فی الارض عالم ،کمتر از جهاد فی سبیل الله در جبهه های مقاومت نیست.

حجت الاسلام والمسلمین محیائی با تاکید براینکه گاهی هجمه ی زیادی از پیام های حق طلبی و مبارزه با ظلم این طواغیت، لرزه بر اندام سران و مجریان طرح های شوم معامله های قرن می اندازد گفت: ما مردم مسلمان و همیشه حامی مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف با اعلام انزجار وبرائت از تمامی ظالمان عالم و درصدر آنها اسرائیل غاصب و حامیان قسم خورده ی آنها آمریکا ، آل سعود و اروپائیان واداده، به مردم آزاده عالم این پیام را ارسال می کنیم که تا نابودی این غده ی سرطانی و نا امیدی هم پیمانانشان ، لحظه ای از مقاومت خویش عقب نخواهیم نشست و در مبارزه با این لکه های ننگِ در عالم، ثابت قدم خواهیم بود؛ به حول قوه الهی. ان شاءالله.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /