۷:۲۵:۳۴ - شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه تکریم و معارفه رىیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر برگزار شد
رىیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر طی مراسمی تکریم و رىیس جدید این اداره معرفی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر ، رىیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر طی مراسمی تکریم و رىیس جدید این اداره معرفی شد. در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صحرانشین رىیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر تکریم و حجت‌الاسلام […]

رىیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر طی مراسمی تکریم و رىیس جدید این اداره معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر ، رىیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر طی مراسمی تکریم و رىیس جدید این اداره معرفی شد. در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صحرانشین رىیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرخمیر تکریم و حجت‌الاسلام والمسلمین بهزاد بیرانوند که تا پیش از این معاونت این اداره را در اختیار داشت در سمت ریاست اداره معرفی شد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین انصاری راد رىیس سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان در این مراسم گفت: قرآن باید در متن زندگی مردم قرار گیرد. عمل به قرآن بود که باعث ظهور و به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی شد.

 

وی عوامل متعددی را سبب به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی دانست و افزود: چهار عامل اصلی در جهت به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی وجود دارد که می توان آنها را بدین شرح بیان کرد؛ قرآن ، ولایت ، مردم و وحدت میان مردم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین انصاری راد توضیحاتی در خصوص فعالیتهای سازمان تبلیغات اسلامی بیان و وظایف این سازمان را چنین عنوان کرد: اعظام و استقرار مبلغ، هدایت و حمایت از فعالیتهای قرآنی، تشکل های دینی، برگزاری مراسم و مناسبت های ملی و مذهبی و تولید محتوای دینی در حوزه فضای مجازی را از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد .

 

 

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /