۹:۳۴:۱۵ - سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به مناسبت هفته تعاون:
جشنواره امتنان از تعاونی های برتر شهرستان بندرخمیر+تصاویر
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی: جشنواره امتنان از تعاونی های برتر شهرستان بندرخمیر به مناسبت هفته تعاون برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، رضا مشایخی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک هفته تعاون گفت: جشنواره امتنان از تعاونی های برتر شهرستان بندرخمیر به مناسبت هفته تعاون برگزار شد.       […]

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی: جشنواره امتنان از تعاونی های برتر شهرستان بندرخمیر به مناسبت هفته تعاون برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، رضا مشایخی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک هفته تعاون گفت: جشنواره امتنان از تعاونی های برتر شهرستان بندرخمیر به مناسبت هفته تعاون برگزار شد.

 

 

 

 

تعاونیها مصداق یدالله مع الجماعه هستند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر حجت الاسلام والمسلمین صفایی حایری ضمن تبریک به مناسبت دهه امامت و ولایت گفت: تعاونیها مصداق یدالله مع الجماعه هستند. در دنیای امروز اکثر فعالیت ها با تعاون و همکاری انجام می گیرد.
وی افزود: البر والتقوی در موفقیت تعاونی ها بسیار مهم است. بسیاری از مفاسد و بی اخلاقی هایی که در زمینه های اقتصادی اتفاق می افتد، نتیجه توجه نداشتن به بر و تقوی است.
امام جمعه شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: الحمدالله دولت ها پشتیبان تعاونی ها هستند. تعاونی ها توانسته اند با امکانات کم کارهای بزرگی انجام دهند.

 آنچه که ما برای پیشرفت احتیاج داریم سرمایه اجتماعی است.

ابراهیمی مدیر دایره کارآفرینی و اشتغال اداره کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان در جشنواره امتنان از تعاونی های برتر شهرستان بندرخمیر گفت: آنچه که ما برای پیشرفت احتیاج داریم سرمایه اجتماعی است.
وی افزود: آن چیزی که لازمه پیشرفت جامعه است تبدیل نیروی انسانی به سرمایه انسانی است و این مهم با سرمایه اجتماعی محقق می شود.
ابراهیمی عنوان کرد: سرمایه اجتماعی تعامل و همکاری همه افراد و نهادهای جامعه است و تعاونی ها نقش موثری در افزایش سرمایه اجتماعی دارد.

برای پیشرفت نیاز است که از تعاونی های برتر حمایت شود.
زرنگاری بخشدار بخش مرکزی شهرستان بندرخمیر گفت : از دانشگاه ها درخواست می کنم دانشجویان را به سمت ارایه پایان نامه های کاربردی در بحث اشتغال در شهرستان سوق دهند.
وی افزود: برای پیشرفت نیاز است که از تعاونی های برتر حمایت شود. در بحث اعطای تسهیلات سخت گیری نشود تا زودتر کار به سرانجام برسد.

از تعاونی های برتر بازدید و نقاط قوت آنها را احصا کنیم.

دکتر زاهری رییس دانشگاه پیام نور شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به اهمیت تعاونی ها گفت: باید از تعاونی های برتر بازدید و نقاط قوت آنها را احصا کنیم. صنایع دستی، غذاها و شیرینی های بومی بندرخمیر برای مردم کشور ناشناخته است.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /