۱۲:۴۶:۱۷ - شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جدایی طلبی اقلیم کردستان عراق حرکتی است که از اسرائیل شروع شده است
هدف آنان چیزی جز تفرقه بین مسلمانان نیست؛ هدفشان این است که با یک خط کش شیعه و سنی را جدا کنند.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، احمد مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم تاسوعای روستای بناب از توابع بخش رویدر شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به جدایی طلبی اقلیم کردستان عراق […]

هدف آنان چیزی جز تفرقه بین مسلمانان نیست؛ هدفشان این است که با یک خط کش شیعه و سنی را جدا کنند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، احمد مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی در مراسم تاسوعای روستای بناب از توابع بخش رویدر شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به جدایی طلبی اقلیم کردستان عراق گفت: همه‌پرسی و جدایی طلبی اقلیم کردستان عراق حرکتی است که از اسرائیل شروع شده است.

وی افزود: هدف آنان چیزی جز تفرقه بین مسلمانان نیست؛ هدفشان این است که با یک خط کش شیعه و سنی را جدا کنند.

احمد مرادی با اشاره به هشیاری مردم نسبت به دسیسه دشمنان اسلام عنوان کرد: مردم ایران، عراق و ترکیه متوجه این دسیسه دشمنان اسلام شدند و به شدت در مقابل آن موضع گیری کردند.

وی افزود: داعش رو به زوال و نابودی است و آنها در فکر خلق داعشی دیگرند.

نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: چهار ویژگی است که هر جامعه ای را به زوال می کشاند. این ویژگی ها شامل ظلم و بی عدالتی، فساد اخلاقی، اختلاف و دو دستگی و عمل نکردن به امر به معروف و نهی از منکر می شود.

وی افزود: دشمن در ۸ سال دفاع مقدس پذیرفت که جنگ را به رزمنده ها باخته است. لذا تغییر تاکتیک داد و تمام تلاش خود را صرف جنگ نرم و تقویت آن چهار ویژگی در جامعه ایران کرد.

احمد مرادی با اشاره به تشییع پیکر پاک شهید حججی بیان کرد: جوانی که هیچ اسم و رسمی نداشت توانست موج گسترده ای در ایران و جهان به پا کند؛ اگر خدا بخواهد به کسی عزت بدهد این چنین می شود.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /