۵:۳۲:۳۷ - سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر ثبت احوال بندرخمیر:
ثبت ۱۲۳۵ تولد در ۹ماه سال جاری در بندرخمیر
مدیر ثبت احوال بندرخمیر اظهار داشت: در ۹ ماهه نخست امسال ، تعداد ولادت در شهرستان خمیر ۱۲۳۵ مورد بوده است ضمن اینکه ۱۶۳ مورد وفات نیز در این شهرستان به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرنگار لوار،

بلوچیان، مدیر ثبت احوال شهرستان خمیر با بیان اینکه ۴ ایستگاه، برای خدمات بهتر در شهرستان خمیرفعالیت دارند، اضافه کرد: اداره ثبت احوال، پست، دفتر پیشخوان ثبت احوال و همچنین نمایندگی ثبت احوال در رویدر چهار ایستگاه فعالی هستند که برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان در شهرستان بندرخمیر در نظر گرفته شده است.

وی حداکثر بازه زمانی برای اعلام ولادت را ۱۵ روز خواند و تصریح کرد: افراد باید واقعه ولادت را حداکثر در بازه زمانی ۱۵ روز و برای واقعه وفات نیز باید حداکثر تا ۱۰ روز، به اطلاع ثبت احوال برسانند زیرا ثبت به موقع وقایع حیاتی، در تصمیم‌گیری در سطوح ملی و منطقه‌ای مهم می باشد.

مدیر ثبت احوال شهرستان خمیرافزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۹۰۴ فقره شناسنامه مکانیزه بالای ۱۵ سال و ۹۴۰۹ فقره درخواست کارت ملی هوشمند در این شهرستان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه سوم تا نهم دیماه به عنوان هفته ثبت احوال در کشور می باشد تصریح نمود: در این هفته عملکرد این سازمان به اطلاع شهروندان رسانده می شود.

به گفته این مسئول سازمان ثبت احوال سازمانی حاکمیتی ،تخصصی و حقوقی است که فعالیتهای آن بصورت ریشه ای می باشد و افراد از بدو تولد تا بعد از وفات ،از خدمات آن بهره مند می شوند.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /