۱۶:۲۵:۲۷ - سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تودیع و معارفه فرمانده بسیج دانش آموزی بندر خمیر انجام شد
مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج دانش آموزی با حضور مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و فرمانده ناحیه بسیج سپاه بندر خمیر و جمعی از معاونت های آموزش پرورش و فرماندهان حوزه های محلات در آموزش و پرورش برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، فولادی مدیریت آموزش و پرورش بندر خمیر با اشاره به ایام حج و قربانی گفت: ما انسان ها نیروی قراردادی هستیم برای پروردگار و باید در مسیر خوب انجام دادن قرار دادهایمان تلاش کنیم.
وی در ادامه افزود: ما بسیجی هستیم و هیچگاه در حوزه کاری بسیج و سپاه را جدا از کار نمی دانیم.
در ادامه مراسم حاج آقا تاج الدینی مسئول تعلیم و تربیت در سپاه اظهار کرد: طلایی ترین دوران که انسان می تواند اخلاق، منش و روحیه خودش را شکل دهد، دوران تحصیل است و آموزش و پرورش متولی این امر می باشد.
مسئول تعلیم و تربیت در سپاه خاطر نشان کرد: هدف بسیج و سپاه کادر سازی برای نظام و جامعه است و برای آینده این مملکت می خواهد نیرو تربیت کند.
در ادامه سرهنگ اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های فرمانده بسیج دانش آموزی برادر پاسدار مهدی لطفی گفت: آمدن و رفتن چیزی طبیعی است و باید از توانایی های افراد در بخش های دیگر نیز استفاده شود و به همین منظور برادر لطفی را بعنوان مسئول اقشار معرفی کردیم تا از توانایی های وی در این قسمت بهرمند شویم.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه در ادامه افزود: حوزه ها و پایگاه ها همانند جزیره هستند و دانش آموزی صمیمی ترین قشر است و بسیج اقشار باید همپوشانی این جزایر را با هم داشته باشد.


وی در پایان خواهر بسیجی مرضیه مکی زاده را با سابقه ده ساله در ناحیه یک بندر عباس بعنوان فرمانده بسیج دانش آموزی معرفی کرد.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /