۱۷:۳۲:۱۰ - جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تغییرات در مدیران دستگاه های اجرایی بندر خمیر با نزدیک شدن انتخابات به مصلحت نیست
حجت الاسلام صالحی گفت : با نزدیک شدن به ایام انتخابات برخی از مدیران به دنبال تغییرات در برخی از دستگاه های اجرایی شهرستان بندر خمیر هستند که بر خلاف مصلحت و منافع عامه مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار؛ حجت الاسلام و المسلمین صالحی امام جمعه شهرستان بندر خمیر در نماز سیاسی عبادی جمعه این هفته شهرستان اظهار کرد : تقوا از مهمترین دستورات دینی و انسانی در قرآن کریم و کتاب های آسمانی است که شاخص و فضیلت برای هر فردی برای خدا ترسی است.
وی افزود : انسان هم خود باید اهل تقوا باشد و هم دیگران را به این امر ترغیب کند. به گونه ای که اگر فضای معنوی در جامعه شکل گیرد سبب دفع شر خواهد شد.

امام جمعه شهرستان بندر خمیر عنوان کرد : از آغاز نیمه دوم دی ماه ایران و جهان شاهد سریالی از رزمایش های متنوع ارتش سرافراز و سپاه مقتدر ایران اسلامی بوده است.
صالحی ادامه داد: رزمایش های نظامی و دفاعی ازجمله راهبرد های همیشگی دولت‌های جهان است با این حال تمام امپراطوری رسانه ای دشمن به کمک پیاده‌نظام داخلی خود مانند همیشه در صدد زیر سوال بردن آثار مثبت و بازدارنده این رزمایش‌ها هستند.

وی با بیان اینکه این رزمایش های دو هفته‌ای و ترکیبی و مبتکرانه که اتکای اصلی آن تمام بر خلاقیت و استعدادهای بومی بود، گام‌های زیادی را با خود به همراه داشته است، اعلام کرد : نخست اینکه در روزگاری که عده‌ای با فریادهای عوام فریبانه خود در حال آماده سازی فضا برای پذیرش توهمات خود و انفعال آن در مواجهه با دشمن سراپا دندان نیرنگ و فریب هستند این رزمایش موضع صریح و روشن ایران اسلامی در مقابل هرگونه تعدی و دست‌درازی است.

خطیب نماز جمعه شهرستان بندر خمیر با ذکر دوم پیام رزمایش عنوان کرد : وجود ندای واحد و هدف واحد در تمام مجموعه های نظامی یعنی حفظ و حراست از آرمان این مردم و کشور است و با این رزمایش ترکیبی به تمام جبهه رو به افول دشمن نشان دادیم که پیش روندگی نظام جمهوری با وحدت رویه در حال جریان به سرعت پیش می رود..

صالحی در پیام سوم این رزمایش اینگونه بیان کرد : صلابت امروزسپاه و ارتش به همه مجموعه‌های کشور این درس را دارد که قوی شدن با اتکای به توان خود بهترین نسخه برای خارج شدن از زیر فشار دشمن است .

وی آخرین پیام این رزمایش را ناامیدی دشمن دانست و ذکر کرد : دشمن دچار یاس شد و دل دوستان ما در جبهه مقاومت شاد و آنها را نسبت به آینده جبهه و رسیدن به فتح نهایی و پیمودن ادامه راه امیدواررتر کرد .

امام جمعه شهرستان بندر خمیر با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب راجع به تحریم واکسن آمریکایی و فرانسوی ، گفت : توپخانه رسانه دشمن شروع به شبهه پراکنی کرد و دوگانه سازی های سلامت و عدم سلامت واردات و غیر واردات را ایجاد کرد؛ آیا رهبر معظم انقلاب مخالف واردات این واکسن به طور کلی هستند؟ و یا اینکه فقط این چند کشور را منع کردند پاسخ روشن است حضرت آقا فرمودند که اگر از کشور دیگری که قابل اطمینان است وارد شود اشکالی ندارد هرچند اتکای به توان داخلی اولویت دارد.

صالحی ادامه داد : برخی در داخل و خارج کشور مقابل یک تصمیم عقلانی موضع می‌گیرند تصمیمی که اگر گرفته نمی شد با توجه به سابقه و عدم اطمینان به کشورهای مذکور ممکن بود جان میلیون ها نفر به خطر افتد؛ واکسنی که هنوز امتحان خود را پس نداده و بسیاری از کادر درمان در آمریکا که در مواجهه بیشتر این بیماری هستند از زدن آن امتناع می‌کنند آیا نباید از قاعده دفع ضرر احتمالی پیروی کرد .
امام جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: با نزدیک شدن به ایام انتخابات برخی از مدیران به دنبال تغییرات در برخی از دستگاه های اجرایی شهرستان بندر خمیر هستند که بر خلاف مصلحت و منافع عامه مردم است .
وی عنوان کرد : اگر تغییرات بر اساس نظرات کارشناسی و بنا به مصلحت نباشد در مقابل آن خواهیم ایستاد و جاوی این چنین تغییرات را خواهیم گرفت ع خطر ضرر احتمالی را رعایت کنیم.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /