۶:۴۷:۴۷ - چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیانیه بسیجیان بندرخمیر به مناسبت سالگرد حماسه ۹دی
ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرخمیر به نمایندگی از بسیجیان این شهرستان با توجه به در پیش بودن سالگرد حماسه جاودان ۹ دی اقدام به صدور بیانیه ای کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرخمیر به نمایندگی از بسیجیان این شهرستان با توجه به در پیش بودن سالگرد حماسه جاودان […]

ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرخمیر به نمایندگی از بسیجیان این شهرستان با توجه به در پیش بودن سالگرد حماسه جاودان ۹ دی اقدام به صدور بیانیه ای کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرخمیر به نمایندگی از بسیجیان این شهرستان با توجه به در پیش بودن سالگرد حماسه جاودان ۹ دی اقدام به صدور بیانیه ای کرد. در این بیانیه با گرامیداشت این حماسه بزرگ، بصیرت و هوشمندی ملت ایران را از مؤلفه های اقتدار نظام و انقلاب اسلامی و عامل عبور سرافرازانه کشور از خطرات و تهدیدات فراروی اعلام کرد . متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه عاشورایی ۹ دی ماه آیینه تمام نمای بصیرت، بیداری، هوشمندی، دشمن شناسی و ولایتمداری ملت ایران و صحنه شکست جبهه متحد ضد انقلاب داخلی و خارجی و عرصه رسوایی نظام سلطه و استکبار در فتنه بزرگ سال ۸۸ بود که در برهه حساس تاریخ سیاسی ، اجتماعی کشور، تهدید دشمن را به فرصتی راهبردی برای نمایش قدرت شگرف انقلاب و نظام اسلامی تبدیل کرد.

این حماسه بزرگ که آتش فتنه گری و آشوب طلبی استکبار جهانی و نابخردان فریب خورده را خاموش کرد از نقاط عطف انقلاب اسلامی و از وقایع ماندگار و الهام بخشی است که خواهد توانست نسل های آینده را هوشمندانه بر فتنه های احتمالی فراروی غلبه دهد.

تبیین و بازنمایی عوامل شکل گیری حماسه ۹ دی ماه سال ۸۸ و پیامدهای آن در محیط داخلی، منطقه ای و جهانی به ویژه در صحنه تقابل راهبردی انقلاب اسلامی با نظام سلطه و شبکه صهیونیسم بین الملل امری مهم و نیاز دائمی جامعه اسلامی است.

بصیرت افزایی و افشای سیاست ها و سناریوهای پیچیده نظام سلطه و استکبار برای تحقق آرزوی شیطانی وخیال پردازانه براندازی نظام و انحراف و انحطاط در روند تکامل و پیشرفت انقلاب اسلامی، رسالت خطیر و تعطیل ناپذیری است که نیروهای مدافع انقلاب اسلامی و تربیت یافتگان مکتب ولایت فقیه هیچگاه نباید نسبت به آن غفلت کنند، چرا که هر گونه چشم پوشی از عبرت های تاریخی انقلاب، آسیب ها و خسارت های جبران ناپذیری را به نظام اسلامی تحمیل خواهد کرد.

بسیجیان شهرستان بندرخمیر با تجلیل از حماسه سازان ۹ دی ماه و تکریم و تعظیم به مقام شامخ شهیدان و جانبازان جبهه مقابله با فتنه ۸۸، ولایت فقیه و منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) را قطب نمای نجات بخش ملت ایران در رویارویی با بحران ها و فتنه های مهندسی شده دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی اعلام کرد.

ملت ایران به برکت آموزه های سترگ تاریخی انقلابی خود به ویژه آنچه در مصاف با فتنه های سه دهه ی اخیر آموخته است با حضور هوشمندانه و مجاهدانه در صحنه، رویکردها و رفتارهای جبهه معاندین داخلی و خارجی را با دقت، رصد و با آمادگی های همه جانبه خود به پیگیری آرمان های بلند انقلاب اسلامی و دستیابی به قله های رفیع پیشرفت و تعالی در عرصه های مختلف به ویژه اقتدار روز افزون نیروهای مسلح درمصاف با دشمنان ایران اسلامی می اندیشد.

با توجه به رسوا شدن فتنه گران به جهت ماهیت اقدامشان در نزد افکار عمومی و بر ملا شدن چهره واقعی سران فتنه و پشت سر گذاشتن فعالیت های سیاسی مختلف که اعتماد به آمریکا و عدم اعتماد به آمریکا در صحنه عمل مشاهده کردند بنظر میرسد باید در مقطع کنونی با توجه به تجارب مکرر اعتماد به دشمنان اسلام را بیشتر مورد تحلیل قرار داد.

لذا بسیجیان شهرستان بندرخمیر خواسته های خود را به شرح ذیل اعلام میدارند :

یک : پاسخ متناسب با عمل تمدید تحریم های ده ساله ایران ( طرح داماتو) که نقض برجام را در پی داشت

دو : توضیح شفاف به ملت ایران و برخورد قانونی با حقوق بگیران نجومی

سه : مقابله با سران فتنه

چهار : پیاده سازی اقتصاد مقاومتی

پنج : توجه به جهاد کبیر و تبعیت نکردن از کافران

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /