۱۲:۵۳:۲۹ - دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر
به کوری چشم مغرضان وحدت بین ما همیشگی است
امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر گفت: وحدت بین ما منحصر به یک هفته خاص نیست، به کوری چشم مغرضان وحدت بین ما همیشگی است.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، شیخ محمد محبت نیا امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: وحدت بین ما منحصر […]

امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر گفت: وحدت بین ما منحصر به یک هفته خاص نیست، به کوری چشم مغرضان وحدت بین ما همیشگی است.

 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، شیخ محمد محبت نیا امام جمعه روستای لشتغان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: وحدت بین ما منحصر به یک هفته خاص نیست، به کوری چشم مغرضان وحدت بین ما همیشگی است.

وی افزود: در هفته وحدت اخوت دینی خود را باهم تجدید می کنیم. اسلام دین برادری، صلح و دوستی است.

امام جمعه روستای لشتغان ضمن اشاره به وحدت مسلمین در صدر اسلام عنوان کرد: پیامبر ما پیامبر وحدت و دوستی است، او توانست در طول دوران رسالتش از اعراب بادیه نشین امتی واحد بسازد. در آموزه های دینی به وفور در خصوص وحدت مطلب یافت می شود.

وی افزود: تحاد و وحدت از جنبه های مختلف باید مورد توجه قرار گیرد که از جمله آن اتحاد بین اقوام مختلف، وحدت بین مذاهب اسلامی، اتحاد بین مسولین قوا، اتحاد بین مسولین و مردم، اتحاد بین مسولین و مردم با رهبری به عنوان ولی امر مسلمین است.

محمد محبت نیا با بیان عوامل وحدت شکن عنوان کرد: فتنه و آشوب، نفاق و فساد، کبر و جهل از عوامل وحدت شکن است.

وی با اشاره به اختلاف موجود در جهان اسلام افزود: بنای اسلام بر دوستی و مودت است ولی در حال حاضر شاهد اختلاف در امت اسلامی هستیم که با فریب و نیرنگ یهود و صهیونیسم بوجود آمده است.

امام جمعه روستای لشتغان عنوان کرد: قبل ها ما درگیر جنگ سخت بودیم و حال درگیر جنگ نرم هستیم. دشمن از طریق فضای مجازی و ماهواره مسلمانان را مورد تهاجم فرهنگی قرار داده و منشاء تمام این تلاش ها صهیونیسم است. امروز دشمن از این طریق اهداف خود را دنبال می کند.

وی افزود: امروزه در جوامع اسلامی اتحاد و انسجام وجود ندارد و یکی از علت های ضعف ما مسلمانان اختلاف است. دشمنان از اتحاد بین ملت های اسلامی هراس دارند و به شیوه های مختلف نمی گذارند این وحدت حاصل شود. اگر بخواهیم امت اسلام صاحب شکوه و عزت شود باید به اتحاد و وحدت برسیم.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /