۴:۳۷:۱۰ - دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌برداری از پروژه‌هایی با اعتبار ۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال در روستاهای شهرستان خمیر
فرماندار بندر خمیر با حضور در مراسم جشن انقلاب در روستای چاماخور و تشریح برنامه‌های صورت گرفته در مناطق شهری و روستایی این شهرستان اظهار داشت: اقدامات مناسب و قابل قبولی در سطح شهرستان صورت گرفته است که در مقایسه با گذشته وضعیت ارتباطی، آموزشی، بهداشت و درمان در این شهرستان روبه‌پیشرفت بوده است.

به گزارش لوار، محمد ملایی افزود: در ششمین روز از دهه مبارک فجر،۳ پروژه در سطح شهرستان خمیر بااعتباری بالغ‌بر ۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال به بهره‌برداری رسیده است. به گفته ملایی اولین پروژه افتتاح آسفالت روستای نره به طول تقریبی ۱۰ کیلومتر و بااعتباری برابر با یک میلیارد و پانصد میلیون ریال بود این مسیر جاده اصلی در کهورستان را به این روستا متصل می‌نماید.

وی همچنین اضافه کرد: این مسیر با توجه به ناهمواری‌ها و نامناسب بودن وضعیت عبور و مرور درگذشته مشکلاتی را برای مردم روستا ایجاد کرده بود که با ایجاد این جاده، مدت‌زمان سفر از ابتدای مسیر اصلی به روستای نره از یک ساعت به پنج دقیقه کاهش‌یافته است.

وی یکی دیگر از پروژه‌های افتتاح‌شده در این روز را بهره‌برداری از پرواربندی گوساله در روستای جیحون عنوان کرد و اظهار داشت: پروژه پرواربندی گوساله در دشت جیحون با ۵۰ رأس گوساله در زمینی به طول ۲۵۰۰ مترمربع و بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال توسط بخش خصوصی انجام‌شده است که بهره‌برداری از این پروژه موجب اشتغال مردم روستا خواهد شد.

فرماندار خمیر سومین پروژه را نیز افتتاح دهیاری روستای جیحون ذکر کرد و اضافه کرد: این پروژه بااعتباری برابر با هشت‌صد و پنجاه میلیون ریال در زمینی به مساحت ۴۰۰ و زیربنای ۹۰ مربع احداث‌شده است.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /