۸:۲۵:۲۶ - چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرستان بندرخمیر:
برگزای مراسم تحلیف شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان بندرخمیر برگزار شد.+تصویر
امروز مراسم تحلیف شوراهای اسلامی شهر و روستاهای بخش مرکزی و رویدر شهرستان بندرخمیر برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر؛ مراسم تحلیف روستاهای بخش مرکزی در سالن جلسات فرمانداری و روستاهای بخش رویدر در سالن جلسات بخشداری و شوراهای شهر بندرخمیر و رویدر در معیت فرماندار شهرستان برگزار شد. محمد ملایی فرماندار […]

امروز مراسم تحلیف شوراهای اسلامی شهر و روستاهای بخش مرکزی و رویدر شهرستان بندرخمیر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر؛ مراسم تحلیف روستاهای بخش مرکزی در سالن جلسات فرمانداری و روستاهای بخش رویدر در سالن جلسات بخشداری و شوراهای شهر بندرخمیر و رویدر در معیت فرماندار شهرستان برگزار شد.

محمد ملایی فرماندار شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گفت: شهرستان بندرخمیر از جمله شهرستان هایی بود که حضور پررنگ مردم در انتخابات و برگزاری انتخابات سالمی را تجربه کرد.

وی ضمن تشکر از شورای گذشته عنوان کرد: شورای فعلی از تجربیات شوراهای گذشته، کسانی که کاندید شدند و رای نیاوردند استفاده کند، باید طوری عمل کنیم که وحدت و یکدلی میان مردم بیشتر بشود.

محمد ملایی افزود: اگر مردم کار صادقانه را ببینند، قطعا از شورا حمایت می کنند.

مراسم تحلیف با انتخاب رئیس سنی آغاز و پس از آن رای گیری برای انتخاب رئیس و نایب رئیس برگزار شد که نتیجه به شرح ذیل می باشد:

شورای شهر بندرخمیر: ذکریا نیکخواه به عنوان رئیس و عبدالغفور حبیبی نایب رئیس شورای شهر بندرخمیر شدند و خانم فاطمه آغال به عنوان نماینده شورا در شورای شهرستان انتخاب شد.

شورای شهر رویدر: عبدالرحمن براندیش به عنوان رئیس، زینب فروتن نایب رئیس و علاءالدین فاضلی به عنوان منشی شورا انتخاب شد. گفتنی است مقرر شد نماینده شورا در شورای شهرستان هفته آتی به فرمانداری معرفی شود.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /