۱۰:۴۵:۴۲ - چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری همایش وحدت در شهرستان بندرخمیر+تصاویر
همایش وحدت با موضوع غدیر، با حضور ائمه جمعه و جماعات و مسئولین شهرستان بندرخمیر در مسجد فاطمه الزهرا(س) شهر بندرخمیر برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، همایشی تحت عنوان همایش وحدت با موضوع غدیر با حضور ائمه جمعه و جماعات و مسئولین شهرستان بندرخمیر در مسجد فاطمه الزهرا(س) شهر بندرخمیر برگزار […]

همایش وحدت با موضوع غدیر، با حضور ائمه جمعه و جماعات و مسئولین شهرستان بندرخمیر در مسجد فاطمه الزهرا(س) شهر بندرخمیر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، همایشی تحت عنوان همایش وحدت با موضوع غدیر با حضور ائمه جمعه و جماعات و مسئولین شهرستان بندرخمیر در مسجد فاطمه الزهرا(س) شهر بندرخمیر برگزار شد.

 

علی (ع) محور وحدت است.

سید عبدالجلیل قتالی رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر با بیان فضائل حضرت علی (ع) گفت: علی (ع) محور وحدت است. اگر بخواهیم کسی را به عنوان الگوی وحدت قرار دهیم آن شخص بی شک علی(ع)است.

 

وی افزود: حضرت علی (ع) در رابطه با خلفاء از هیچ کمکی مضایقه نکرد، مطالب زیادی در مورد فضائل علی (ع) در کتب ما اهل سنت موجود است.

رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر عنوان کرد: اختلاف نظر میان اهل سنت و تشیع بیشتر محصور در تفسیر یک کلمه و آن ولی است.

مسلمانان باید همواره هشیار باشند و فریب دشمنان را نخورند.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی حائری امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن بیان فضائل حضرت علی (ع) گفت: نظام اسلامی هدفش ریشه کن کردن مفاسد و اسقرار احکام الهی است. جبهه حق و باطل همیشه در مقابل هم قرار دارند، از ابتدای خلقت انسان دشمنی شیطان با انسان شروع شد و تا روزی که خدا می داند ادامه خواهد داشت. جنود دشمن هیچگاه از تلاش برای نابودی جبهه حق دست برنمی دارند، لذا دشمنان جهان اسلام همواره در پی ضربه زدن به اسلام هستند.

وی افزود: یکی از طرقی که دشمنان قصد دارند با آن به جهان اسلامی ضربه وارد کنند ایجاد اختلاف میان مسلمانان است، فلذا مسلمانان باید همواره هشیار باشند و فریب دشمنان را نخورند.

مسئولین در قبال مساله میانمار کوتاهی کردند

حجت الاسلام والمسلمین سیفایی سخنران ویژه همایش ضمن بیان فضائل حضرت علی (ع) گفت: اگر پیام مسلمین این است که الگوی ما حضرت علی(ع) است، ساده نباید از کنار ظلمی که به مسلمانان میانمار وارد می شود گذشت و سکوت اختیار کرد.

وی ادامه داد: مسئولین در قبال مساله میانمار کوتاهی کردند، اگر الگوی ما پیامبر(ص) و حضرت علی(ع) است باید خود را در قبال مسلمانان جهان مسئول بدانیم و در برابر ظلمی که به آنها وارد می شود سکوت اختیار نکنیم و در دفاع از آنها اقدامی بکنیم.

حجت الاسلام والمسلمین سیفایی با اشاره به موضوع وحدت عنوان کرد: لازمه وحدت شناخت است ، عدم شناخت باعث بروز سوءتفاهم و کدورت می شود.

 

 

 

 

 

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /