۱۹:۲۰:۰۶ - سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری همایش وحدت در روستای کشار بندرخمیر
به مناسبت هفته وحدت همایشی با این موضوع در روستای کشار با حضور ائمه جمعه و جماعات منطقه کشار و نیمه کار برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، به مناسبت هفته وحدت همایشی با این موضوع در روستای کشار با حضور اىمه جمعه و جماعات منطقه کشار و نیمه کار برگزار شد. […]

به مناسبت هفته وحدت همایشی با این موضوع در روستای کشار با حضور ائمه جمعه و جماعات منطقه کشار و نیمه کار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، به مناسبت هفته وحدت همایشی با این موضوع در روستای کشار با حضور اىمه جمعه و جماعات منطقه کشار و نیمه کار برگزار شد.

هفته وحدت بهانه ای برای گرامیداشت وحدت میان ما است

اسماعیل سدید پناه فرمانده سپاه شهرستان بندرخمیر ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: هفته وحدت بهانه ای برای گرامیداشت وحدت میان ما است.

وی افزود: هفته وحدت فرصتی برای تاکید بر مشترکات و دوری از اختلافات است. خداوند در قرآن کریم مسلمین را به وحدت دعوت کرده و ما باید از آن پیروی کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان بندرخمیر ضمن تبریک پیروزی رزمندگان اسلام در سوریه و عراق عنوان کرد: داعش دست پرورده استکبار جهانی و آمریکاست و خود آنها نیز بر این حرف معترفند. دشمن به دنبال این است که از اختلافات جزىی که در بین مسلمانان وجود دارد به جهت تفرقه افکنی سو استفاده کند.

وی افزود: دین اسلام دین مودت و دوستی است؛ داعش با نام اسلام به فجیع ترین شکل ممکن انسان ها را می کشت. هدف از تشکیل داعش مقابله با اسلام است.

اسماعیل سدید پناه ضمن اشاره به امنیت موجود در کشور بیان کرد: این امنیت به برکت وجود وحدت در کشور بوجود آمده است. استقرار این امنیت و وحدت مرهون رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری و سیاست های امام راحل است.

دشمنان از وحدت میان ما می ترسند

شیخ احمد محمودی نژاد امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندرعباس ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: هدف از رسالت پیامبران الهی بوجود آوردن وحدت و آنچه که همیشه در تاریخ بشریت باعث افتخار بوده وحدت است.دشمنان از وحدت میان ما می ترسند.

وی با اشاره به جنایات گروه های تروریستی تکفیری عنوان کرد: گروه های تروریستی با نام اسلام به قتل عام و تجاوز می پردازند در صورتی که هدف آنان جز هتک حرمت اسلام نیست. در اسلام در خصوص ذبح حیوانات سفارش داریم که به گونه ای این عمل اتفاق بیافتد که حیوان کمترین زجر را بکشد و از طرفی تروریست ها به فجیع ترین شکل ممکن دست به قتل انسان ها می زنند. داعش محصول صهیونیسم است و دشمنی یهود با ملت ایران بر سر عقیده ما یعنی اسلام، است.

وحدت در هر جامعه ای مستقر شود، آن جامعه پیروز است

شیخ آزرنگ امام جمعه اهل سنت روستای کشار بالا ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: وحدت در هر جامعه ای مستقر شود آن جامعه پیروز است.

وی افزود: وحدت در تمام نظام هستی واجب است. جامعه اگر وحدت نداشته باشد، جامعه ای بیمار است.

امام جمعه اهل سنت روستای کشار بالا ضمن اشاره به عوامل از بین برنده وحدت عنوان کرد: یکی از عوامل از بین برنده وحدت این است که ظاهر و باطن یکی نباشد؛ ما باید همیشه با حسن نیت به هم نگاه کنیم.

وی افزود: در روستای کشار ازدواج بین شیعه و سنی رواج دارد و این خود گویای نزدیکی و رابطه برادری حاکم بر روستا است.

شیخ آزرنگ بیان کرد: پیامبر اسلام اولین کاری که کرد بوجود آوردن وحدت بین مسلمین بود. دشمنان اسلام در طول تاریخ برای از بین بردن وحدت بسیار تلاش کردند و حال شاهد اختلاف و عدم وجود وحدت در جهان اسلام هستیم.

وی در خصوص نقش پر رنگ کشور ایران در پیشرفت جهان اسلام عنوان کرد: خدمات ایران به جهان اسلام ۹۰ درصد از پیشرفت آن را در طول تاریخ شامل می شود.

امام جمعه اهل سنت روستای کشار بالا بیان کرد: امروز حتی جهان غرب نیز به اهمیت وحدت پی برده است و در حال حاضر شاهد وحدت در جهان غرب هستیم.

وی افزود: امیدواریم به همت مسولین نظام دوباره وحدت جهان اسلام برگردد و ایران را به عنوان رهبر وحدت در جهان اسلام ببینیم.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /