۸:۰۱:۵۷ - سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر
مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر برگزار،سرهنگ سعید رافت تکریم و سرهنگ رضا علی بخشی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر معرفی شد. سرهنگ علی بخشی پیش از این سمت جانشین فرماندهی نیروی […]

مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر برگزار،سرهنگ سعید رافت تکریم و سرهنگ رضا علی بخشی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر معرفی شد.

سرهنگ علی بخشی پیش از این سمت جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه را به عهده داشت که طی حکمی به مدت سه سال فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر شد.

امنیتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران داریم به برکت تلاش نیروهای انقلابی و ثمره خون شهداست

سرهنگ علی دستور معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی استان هرمزگان در جلسه تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر گفت: امنیتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران داریم به برکت تلاش نیروهای انقلابی و ثمره خون شهدایی است که با نثار خون خویش امنیت را بوجود آورده اند.

وی افزود: امنیت بدون حضور مردم و دستگاه های مختلف بدست نمی آید.

سرهنگ علی دستور عنوان کرد: در برنامه های نیروی انتظامی اولویت کار خدمت رسانی به مردم است و به زودی انقلابی در این عرصه شاهد خواهیم بود.

نعمت امنیت یکی از موهباتی است که با رشادت نیرو های امنیتی، انتظامی، بسیج و سپاه بوجود آمده است.

محمد ملایی فرماندار شهرستان بندرخمیر گفت: نعمت امنیت یکی از موهباتی است که با رشادت نیرو های امنیتی، انتظامی، بسیج و سپاه بوجود آمده است.

وی افزود: در شهرستان بندرخمیر به واسطه همدلی و تعاملی که بین دستگاه های مختلف وجود دارد از شرایط خوبی بهره می بریم.

فرماندار شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: شهرستان بندرخمیر محل عبور و ترانزیت است، اگر آماری از کشفیات و مواد مخدر وجود دارد کسانی هستند که از شهرستان عبور می کنند، ما در شهرستان مشکل چندانی نداریم.

وی با اشاره ای به عملکرد سرهنگ رافت در چند سال مسولیتش در شهرستان، بیان کرد: عملکرد ایشان در ایجاد امنیت در شهرستان بندرخمیر قابل تقدیر است.

 

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /