۱۰:۲۷:۰۴ - چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در شهرستان بندرخمیر برگزار شد:
برگزاری اولین مجمع عمومی سلامت شهرستان بندرخمیر
اولین مجمع عمومی سلامت شهرستان بندرخمیر با حضور مردم، خیرین و مسئولین شهرستانی و استانی در مکان کانون رشد شهر بندرخمیر برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، اولین مجمع عمومی سلامت شهرستان بندرخمیر با حضور مردم، خیرین و مسئولین شهرستانی و استانی در مکان کانون رشد شهر بندرخمیر برگزار شد. در این […]

اولین مجمع عمومی سلامت شهرستان بندرخمیر با حضور مردم، خیرین و مسئولین شهرستانی و استانی در مکان کانون رشد شهر بندرخمیر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، اولین مجمع عمومی سلامت شهرستان بندرخمیر با حضور مردم، خیرین و مسئولین شهرستانی و استانی در مکان کانون رشد شهر بندرخمیر برگزار شد.

در این برنامه دکتر شکری زاده مدیر شبکه بهداشت شهرستان بندرخمیر به بیان گزارشی از عملکرد اداره مطبوع خود پرداخت و مطالبی در خصوص لزوم اهمیت به موضوع سلامت و اجتماعی و عمومی کردن موضوع سلامت ایراد کرد.

سخنران دیگر مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین معصومی امام جمعه موقت شهرستان بندرخمیر بود که مطالبی در خصوص موضوع سلامت از دیدگاه اسلام بیان کرد و به تشریح دو نعمت خفیه الهی یعنی سلامت و امنیت پرداخت.

شیخ سید عبدالجلیل قتالی رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر در خصوص سلامت از دیدگاه سیره نبوی مطالبی ارایه و اهمیت موضوع سلامت را در زندگی پیامبر اکرم(ص) بیان کرد.

احمد مرادی رىیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در مقام سخنران به بیان مشارکت همگانی در حوزه سلامت از منظر قانون پرداخت و گفت: در حوزه سلامت، مهمترین اصل پیشگیری است.

وی عنوان کرد: در جلساتی که با وزیر بهداشت برگزار شد موضوع ارتقا بیمارستان شهرستان بندرخمیر بررسی و امید است در آینده ای نزدیک به آن دست یابیم.

احمد مرادی افزود: ایجاد یک درمانگاه تخصصی در شهرستان بندرخمیر دیگر موضوعی است که در حال پیگیری آن هستیم.

سید حسین داودی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و قاىم مقام وزیر بهداشت در استان هرمزگان در خصوص اجتماعی کردن سلامت سخنانی ایراد کرد و گفت: اجتماعی کردن سلامت یعنی نظر مردم در امر سلامت نافذ باشد.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /