۱۹:۳۲:۲۲ - یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برجام یک توافق بین المللی است و آمریکا نمی تواند یکطرفه آن را برهم بزند
دلیل عصبانیت ترامپ این است که ما توانسته ایم در برجام حق مسلم هسته ای کشورمان را به اثبات برسانیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، دهقانی معاون فرماندار شهرستان بندرخمیر در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: بهتر است آقای ترامپ در خصوص جغرافیا و تاریخ بیشتر مطالعه داشته باشند. وی […]

دلیل عصبانیت ترامپ این است که ما توانسته ایم در برجام حق مسلم هسته ای کشورمان را به اثبات برسانیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، دهقانی معاون فرماندار شهرستان بندرخمیر در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: بهتر است آقای ترامپ در خصوص جغرافیا و تاریخ بیشتر مطالعه داشته باشند.

وی افزود: ما در شهرستان بندرخمیر به عنوان مرزدار خلیج همیشه فارس تا آخرین قطره خون از آن دفاع می کنیم و نام ایران را همیشه زنده و استوار نگه می داریم.

دهقانی با اشاره به تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی رئیس‌جمهور آمریکا عنوان کرد: آمریکا باید بداند سپاه حامی محرومین و مستضعفین، مایه مباهات و افتخار ملت ایران و تمام ملت های آزادیخواه و آزادیخواهان دنیا است.

وی افزود: سپاه توانسته تمامی نقشه های شوم تروریست های داعش را در منطقه خنثی کند و به همین دلیل است که حامی آنها یعنی دولت آمریکا فعالیت های این نهاد انقلابی را برنمی تابد و آن را تروریستی اعلام می کنند.

معاون فرماندار شهرستان بندرخمیر در خصوص نقض برجام توسط رئیس جمهور آمریکا بیان کرد: برجام یک توافق بین المللی است و دیگر مثل سابق نیست که دولت آمریکا بتواند بصورت یکطرفه تعهدی را برهم بزند و ملغی اعلام کند.

وی افزود: تمام کشورهای دنیا خصوصا اروپایی ها و ایرانی ها به عنوان یک توافق بین المللی به برجام پایبند خواهند ماند.

دهقانی عنوان کرد: دلیل عصبانیت ترامپ این است که ما توانسته ایم در برجام حق مسلم هسته ای کشورمان را به اثبات برسانیم.

Levar.ir
T.me/levarnews

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /