۲:۵۰:۳۶ - چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برجام تصمیم روحانی یا ظریف نبود بلکه تصمیم نظام بود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بندرخمیر گفت: برجام تصمیم روحانی یا ظریف نبود بلکه تصمیم نظام بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بندرخمیر با حضور مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد. در این مراسم محمد ملایی که تا […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بندرخمیر گفت: برجام تصمیم روحانی یا ظریف نبود بلکه تصمیم نظام بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بندرخمیر با حضور مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد.

در این مراسم محمد ملایی که تا پیش از این سمت فرماندار شهرستان بندرخمیر را به عهده داشت تکریم و میرهاشم خواستار به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان معرفی شد. خواستار که اصالتا اهل بندرپل است قبل از این مسولیت به عنوان معاون فرماندار شهرستان قشم فعالیت داشته است.

بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در مراسم تودیع و معارفه گفت: برجام تصمیم روحانی یا ظریف نبود بلکه تصمیم نظام بود. این تصمیم به موقع در زمان دولت روحانی اتفاق افتاد.

وی افزود: امریکا با خروج از برجام حقانیت جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر اثبات کرد. آمریکا با این اقدام کاری کرد که اگر ما میلیارد ها خرج می کردیم نمی توانستیم به این روشنی به جهان اثبات کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در خصوص اقدام دولت ایران در قبال خروج آمریکا از برجام، عنوان کرد: اقدام سازنده، حرفه ای و بجایی بود که دولت جمهوری اسلامی انجام داد.

وی در خصوص اختلافات و انتقادها به برجام بیان کرد: ما هر آنچه مصلحت نظام اقتضا کند اجرا می کنیم، اختلافات در سطح ملی هست و در سطح استان اختلافی نداریم، حرف و سخنی گفته نشود که دشمن از آن شاد شود
امروز روزی است که باید پشت سر ولایت فقیه یک صدای واحد شنیده شود،
حرف دشمن شاد کن از دهان هرکسی که بیرون بیاید صحیح نیست.

بهروز اکرمی افزود: ما در گذشته توانست ایم از گردنه های سختی عبور کنیم و یقینا پیروزی از آن ما خواهد بود.

وی عنوان کرد: مسولین و مدیران در شهرستان بندرخمیر باید با طراوت و شتاب بیشتری عمل کنند. برنامه ریزی کنید، سستی و رخوت نباید در مدیران اجرایی دیده شود. هیچ نکته ای نباید از دید مدیران اجرایی پنهان بماند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان کرد: ملایی در زمان تصدی پست فرماندار شهرستان بندرخمیر فردی پیگیر و مردمدار بود و خواستار شخصی پر انرژی صاحب تجربه و بومی این شهرستان است، امروز خواستار وارث تجارب مدیران قبل است.

وی افزود: یکی از راه های افزایش نعمت شکر نعمت است با فعالیت مناسب شکر نعمت را بجا آورید. آقای خواستار باید قدردان نعمت ها و ظرفیت های موجود در شهرستان باشد. امیدواریم با مدیریت خواستار در کمترین زمان شاهد تغییرات محسوسی در شهرستان بندرخمیر باشیم.

بهروز اکرمی عنوان کرد: مدیران اجرایی شهرستان اولین وظیفه شان اقدامات اجرایی است تا از رهگذر اقدامات اجرایی مردم در رفاه، آرامش و امنیت به سر ببرند.

 

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /