۱۱:۳۶:۳۴ - دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با مدیریت دقیق رهبری و تدبیر مردم موفق خواهیم شد
حضور و وحدت مردم شهرستان بندر خمیر در نهم دی ماه تجدید بیعت با امام و رهبری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، اقشار مختلف مردم همراه با مسوولین بندرخمیر صبح امروز با حضور در مراسم‌ گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی یکبار دیگر ثابت کردند که برای دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب در صحنه حاضر هستند و نشان دادند وحدت و بصیرت در این خطه از کشور روز به روز نمود بیشتری پیدا می‌کند.

تجمع کنندگان با سردادن شعارهای مختلف اقدامات فتنه‌گران و دشمنان نظام در ۸۸ را محکوم کردند.

در این مراسم فرماندار خمیر و امام جمعه موقت شهرستان به ایراد سخن پرداختند.

فرماندار خمیر در این تجمع مردمی با بیان اینکه مردم ما همیشه آمادگی خود را در پاسداشت از خون شهدا ، در همه ادوار مختلف و به‌ویژه در حماسه ۹ دی نشان دادند ،اظهار داشت:۹دی نماد بصیرت و همدلی و وحدت است و مردم ما نشان دادند که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب خواهند ایستاد.

فرماندار خمیر گفت:در سال ۸۸ تعدادی افراد آگاه و ناآگاه در خیابان‌ها به‌راه افتادند و عده‌ای دیگر نیز به تبعیت از آنان پشت سر آنان حرکت کردند اما مردم با بصیرتی که داشتند و اطاعت از امام و رهبری این توطئه‌ها خنثی شد، به‌طوری‌که حضور میلیونی مردم بساط فتنه‌گران و فریب‌خوردگان را جمع کرده و بار دیگر به‌دشمنان و بدخواهان این نظام و انقلاب یادآوری کرد که سر عهدشان هستند.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین درسی که میتوان گرفت این است که هر فرد و گروهی که در مقابل انقلاب بایستد و با امام و رهبری زاویه بگیرد، قطعاً رسوا می‌شود و در رسیدن به‌اهدافش شکست خواهد خورد.

خواستار یادآور شد:با توجه به اینکه تلاش دشمنان قسم‌خورده این نظام و انقلاب براندازی است، بنابراین همه ما باید نسبت به‌دشمنی و خصومت آنان هوشیار و بیدار باشیم، چراکه آنان هیچ‌گاه آرام نمی‌نشینند و همواره به‌دنبال طرح و توطئه جدید برای رسیدن به‌ اهدافشان هستند.

وی ادامه داد: اگرچه فتنه ۸۸ با هوشیاری مردم و درایت و مدیریت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب دفع شد، اما باید برای مقابله با فتنه‌های مشابه آماده‌باشیم و ضرورت دارد با حفظ وحدت و انسجام اجازه ندهیم زمینه سوءاستفاده بدخواهان فراهم شود.

این مسوول در پایان تصریح کرد: مردم انقلابی ما با حضور گسترده خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲ اسفند سالجاری یکبار دیگر صلابت و اقتدار انقلاب را به جهانیان نشان خواهند داد.

حجت الاسلام والمسلمین سالاری امام جمعه موقت شهرستان خمیر نیز در این مراسم با بیان اینکه در سال ۸۸ انقلاب ما با فتنه صهیونیستی آمریکایی روبرو شد،افزود:در این سال دشمنان انقلاب با ایجاد فتنه، نظام را هدف قرار داده بودند که خوشبختانه با تدبیر مقام معظم رهبری و حضور حماسی مردم این فتنه ها دفع شد.

وی افزود:۹ دی روز حماسه و گسترده مردم در سراسر کشور بر اساس تکلیف دینی ، بصیری و دشمن شناسی بود و مردم بصورت خودجوش در صحنه حاضر شدند که این حضور با عنایت خداوند همراه شد.

حجت الاسلام والمسلمین سالاری ادامه داد:ساده انگارانه است که از این فتنه راحت بگذریم چرا که هرچه از این فتنه می گذرد ابعاد آن آشکارتر می شود بنابراین از این فتنه ها درس و عبرت بگیریم و آن را به نسل جوان و آیندگان انتقال دهیم.

امام جمعه موقت خمیر همچنین گفت:ایجاد تفرقه و دودستگی راهبردی است که دشمن آن را آغاز کرده و برخی از افراد داخل کشور با آنان همراه شده اند کسانی که جای دوست و دشمن را در نظام عوض کردند دشمنان اسلام به دنبال تکرار ایجاد این فتنه ها در کشور هستند و در دو سال اخیر پروژه دشمن این است که مردم را در برابر نظام قرار دهند و حضور مردم را در انتخابات سالجاری کمرنگ کنند.

وی خاطر نشان کرد:فرد بصیر باید بداند که این فتنه ها برنامه ریزی شده است و یکی از مشکلات اصلی ما نیز همین موضوع است.

سالاری در خاتمه گفت:عدم اعتماد به دشمن ، پرهیز از دعواهای جناحی و سیاسی و تبعیت از رهبری از جمله پیام های مردم ما به مسوولان هستند.

این مراسم با صدور قطعنامه و به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا و اسرائیل به پایان رسید.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /