۱۸:۰۱:۴۶ - جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با تبدیل بندرخمیر به کمپ تیمهای ملی کاری خواهیم کرد که دیگر هیچ تیم ملی و فدراسیونی سراغ قشم نرود
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر مدعی شد که میتواند با همت مسئولین و دستگاههای اجرایی این شهرستان را به کمپ تیمهای ملی جمهوری اسلامی ایران در بیشتر رشته های ورزشی تبدیل کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار؛ یونس برهم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر بعنوان سخنران این هفته نماز جمعه ضمن ارایه گزارشی از عملکرد و فعالیتهای دستگاه ورزش و جوانانشهرستان، به توانمندیهای بالقوه شهرتالابی خمیر در بحث ورزش بویژه ورزشهای آبی و ساحلی اشاره کرد و اظهار کرد: درحال حاضر بعضیاز فدراسیونهای ورزشی ابراز علاقه کرده اند که اردوی آمادگی تیمهای ملی خود را در بندرخمیر برگزار نمایند.

وی افزود: از روز گذشته دو تیم ملی بزرگسالان و امیدهای والیبال ساحلی کشور در بندرخمیر در حال برگزاری اردو امادگی خود هستندو چندی پیش نیز میزبان رئیس فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی در این شهر تالابی بودیم که درخواست برپایی اردوی یکماهه تیمملی قایقرانی کشور را در این شهرستان داشت.

وی همچنین به ارودی آمادگی تیم منتخب قایقرانی بانوان استان هرمزگان طی هفته های گذشته در خمیر اشاره کرد و ادامه داد: ایندر حالیست که با درخواست برگزاری مسابقات لیگ برتر ووشوی ساحلی کشور  با حضور ۲۰۰ ووشوکار از سراسر ایران در بندرخمیرنیز روبرو هستیم.

متولی دستگاه ورزش بندرخمیر تصریح کرد: با همت مسئولین شهرستان و همکاری همه دستگاههای اجرایی، بندرخمیر پتانسیل این را داردکه جایگزین قشم و حتی کیش برای برگزاری اردوهای تیمهای ملی رشته های مختلف ورزشی باشد.

برهم در ادامه به فعالیتهای دستگاه متبوع خود در سه بخش  ورزشی ، امور جوانان و پروژه های عمرانی بخش ورزش اشاره و درخصوص هرکدام از این بخشها گزارشی به نمازگران ارایه داد.

وی در بخش ورزشی به افزایش هیاتهای ورزشی شهرستان از ۱۵ هیات به ۲۰ هیات و تلاش برای توسعه  ورزشهای همگانی در کنارقهرمان پروری را مدنظر قرار داد و در بخش عمرانی خاطر نشان کرد: براساس شاخصها نسبت به شهرستانهای دیگر و با همکاری سپاه وبسیج، شهرداری، آمورزش و پرورش و شرکت سیمان در شهر های خمیر ، پل و رویدر وضعیت مطلوبی داریم اما در  ایجاد زیرساختهایورزشی روستاها باید تلاشمان را بیشتر کنیم.

برهم در خصوص امور جوانان نیز گفت: هرچند بعنوان دستگاه متولی امور جوانان معرفی شده ایم اما انجام امور جوانان تنها بعهدهاداره ورزش و جوانان نیست بلکه بیشتر دستگاههای اجرایی براساس قانون عضو ستاد ساماندهی امور جوانان بوده و موظف به خدماتدهی و رفع مشکل این قشر  هستند.

بر چسب ها: , ,
fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /