۱۰:۱۶:۳۸ - جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندرخمیر:
اگر مسولین ادای وظیفه کنند شکست دشمن حتمی است
امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت :حل مشکلات کشور را نباید به برجام و از قبیل آن مرتبط کنیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به بدعهدی های دولت آمریکا در خصوص برجام، گفت: دشمنی و خصومت همیشگی آمریکا […]

امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت :حل مشکلات کشور را نباید به برجام و از قبیل آن مرتبط کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به بدعهدی های دولت آمریکا در خصوص برجام، گفت: دشمنی و خصومت همیشگی آمریکا نسبت به ایران را نباید فراموش کنیم، ترامپ نیز مانند رییس جمهور های پیشین آمریکا در تاریخ گم خواهد شد.

وی با اشاره به غیر قابل اعتماد بودن کشور های اروپایی، افزود: اروپا قابل اعتماد نیست، موارد زیادی پیش آمده که ثابت کرده اند همراه با دولت آمریکا هستند و از سیاست های آنان پیروی می کنند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: حل مشکلات کشور را نباید به برجام و از قبیل آن مرتبط کنیم.

وی افزود: منتقدان انتقاد کنند ولی هتک حرمت نشود. اگر مسولین ادای وظیفه کنند شکست دشمن حتمی است.

علیرضا صفایی حایری در خصوص دستاورد های برجام، بیان کرد: آمریکا با بدعهدی در برجام منزوی شد و بدعهد بودن او به جهانیان ثابت شد، این خوب است ولی هدف ما از برجام رفع تحریم ها بود. باید واقعیت را بپذیریم.

وی ضمن اشاره به اقدام کره شمالی در خصوص انهدام سایت موشکی خود، افزود: کره شمالی در حضور ده ها خبرنگار سایت موشکی خود را منهدم کرد؛ یک ساعت به طول نیانجامید که ترامپ دیدار خود را با آن کشور لغو کرد. این موضوع بیش از پیش بدعهدی آمریکایی ها را به جهانیان اثبات می کند.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /