۱۱:۰۵:۳۳ - چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مام جمعه شهرستان بندر خمیر
انگیزه و شور مردم، در پاسداری از انقلاب باید حفظ شود
حجت الاسلام صالحی گفت : آن چیزی که تقویت کننده و تضمین کننده حیات انقلاب اسلامی در طول چند دهه اخیر است . انگیزه و شور مردم ، در پاسداری از انقلاب باید است که لازم است حفظ شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، حجت الاسلام والمسلمین صالحی، امام جمعه بندر خمیر در جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت ایام الله دهه فجر این شهرستان اظهار کرد: در سال جاری ایام الله دهه فجر از منظر صورت تغییر حاصل شده  ولی از نظر محتوا باید سعی و تلاش صورت گیرد تا به بهترین وجه ممکن و با نتیجه مطلوب صورت گیرد .

وی ادامه داد : آن چیزی که تقویت کننده و تضمین کننده حیات انقلاب در طول چند دهه اخیر است، ایجاد انگیزه و بستر شور و حرارت مردم در پاسداری از انقلاب باید حفظ شود .

امام جمعه شهرستان بندر خمیر با بیان اینکه بنیانگذار جمهوری اسلامی در پاسخگویی به این سوال که تکلیف ما نسبت به انقلاب چیست، بیان کرد : حضرت امام( ره ) دو نکته بیان کردند، نخست تقوای الهی را پیشه کنید؛ یعنی اینکه اگر بنا باشد به مردم خدمتی در نظام اسلامی انجام می دهید؛ هیچ وقت نگاه طاغوتی نداشته باشید بلکه نگاه اسلامی که همان خدمت بی منت و برای خدا انجام دهید.

صالحی بیان کرد: دومین نکته حضرت امام(ره ) بیان داشتند این است که انقلاب از شما انتظار دارد؛ هر کسی در نظام اسلامی مسئولیتی که بر عهده می گیرد به بهترین نحو انجام دهید.

وی ادامه داد : امسال با توجه به شرایط و تغییراتی که در وضعیت کشور پیش آمده وظیفه دولتمردان بیش از پیش سنگین شده است.

امام جمعه شهرستان بندر خمیر گفت : در بخش دیگر نگاه دشمن و برداشتی که از برگزاری ایام الله دهه فجر است که رسالت مسئولین نظام را سخت می کند زیرا مسئولین به عنوان نماینده مردم باید نفش آفرینی کنند .

وی خاطرنشان کرد: برنامه های ایام الله دهه فجر در سال جاری باید به گونه ای باشد که هر کسی به هر نحوی تا جای که توان دارد؛ نشان دهد که راهی که حضرت امام (ره ) برای انقلاب اسلامی ترسیم کرده است هنوز جریان دارد .

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /