۱۱:۰۵:۳۴ - جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شهرستان بندرخمیر:
انتقال سفارت آمریکا به قدس محکوم است
امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: قدس سرزمین مقدسی است که از آن فلسطینیان است و صهیونیست ها آن را اشغال کرده اند و میخواهند آنجا را مرکز حکومت خود قرار دهند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به […]

امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: قدس سرزمین مقدسی است که از آن فلسطینیان است و صهیونیست ها آن را اشغال کرده اند و میخواهند آنجا را مرکز حکومت خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به اعتراضات مردم فلسطین و شهادت و زخمی شدن عده ای از آنان، گفت: فلسطینیان مردمی هستند که از خانه خود رانده شده اند.

وی ضمن محکومیت انتقال سفارت آمریکا به شهر مقدس قدس، افزود: اکثر دولت های جهان این اقدام آمریکا را قبول ندارند. قدس سرزمین مقدسی است که از آن فلسطینیان است و صهیونیست ها آن را اشغال کرده اند و میخواهند آنجا را مرکز حکومت خود قرار دهند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به در پیش بودن سالروز آزادسازی خرمشهر، عنوان کرد: سالروز فتح خرمشهر در تاریخ ما ماندگار شده است. در نظام مقدس جمهوری اسلامی اجازه داده نشد حتی یک وجب از خاک این سرزمین از دست برود. خداوند نعمت حفظ سرزمین مقدسمان را برایمان محفوظ بدارد.

علیرضا صفایی حایری ضمن اشاره به مشکل کاهش جمعیت کشور بیان کرد: متاسفانه نقشه دشمن در زمینه کاهش جمعیت کشور اثر کرده است. شرایط اقتصادی مردم را برای فرزندآوری بی رغبت کرده است. مشکلات مالی نباید مانع فرزند آوری شود و از فضل خداوند نباید غافل شد.

وی با اشاره به مشکل کم آبی و درپیش بودن تابستان عنوان کرد: ما در بحث ذخیره آبی با مشکل روبرو هستیم، صرفه جویی کنیم پیش از آنکه بگوییم واجب است صرفه جویی کنیم.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /