۱۳:۱۰:۲۰ - سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه بندرخمیر:
امروز دشمنان هوشیارتر از قبل به دنبال تغییر اندیشه های انقلابی هستند
حجت الاسلام محیائی با گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی و تقارن آن با ماه پر فضیلت رمضان گفت: دشمنان قسم خورده ما هوشیارتر از همیشه به دنبال تغییر باورها و اندیشه های ناب انقلاب والهام عقیده ی توخالی وپوچ سکولاریزم در اذهان جامعه اسلامی بوده و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، حجت الاسلام علی محیائی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه بندرخمیر با اشاره به نقش دین در اساس زندگی بشر اظهار کرد: امروز در یک هجمه شدید اطلاعاتی قرار داریم به صورتی که افکار بیهوده، شایعات و شبهه‌های گوناگون به سرعت ازطرق مختلف بخصوص فضای مجازی به ذهن مخاطبان به صورت مستقیم عرضه می‌‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه بندرخمیر افزود: باید در این شرایط حساس کسانی که عهده دار تعلیم و تربیت بوده کاملا به روز و دائم در حال مطالعه باشند چرا که در جنگ نرم نباید منتظر حمله ماند، بلکه باید قدم به قدم همراه دشمن جلو رفت و چه بسا زودتر از حمله دشمن نسبت به دفع و مقابله اقدام کرد.

محیائی ادامه داد: این هفته فرصت مناسبی برای کسانیست که دغدغه حفظ دین داشته تا با اندیشه های ناب شهید مطهری(ره) که برگرفته از روحیه ی استدلالی وجسورانه ایشان در تقابل فرهنگ نامیمون غرب است آشنا شده تا با شناخت وبصیرت بیشتر نقشه های شوم آنها مثل همیشه نقش برآب شود.

وی با بیان اینکه شهیدمطهری (ره )با تفکرش مقام ومنزلت انسانیت را ارتقا بخشید ادامه داد: مبارزه در راه اندیشه های ناب اسلامی رابه عالم نشان داد و راه او مسیر آزادگانی همچون آوینی وسلیمانی درمیدان جنگ نرم وسخت است که امروز جوانان ما باید مکتب مطهری هاوسلیمانی هاراسرلوحه خویش قرار داده وکشتی انقلاب را با رشادت های خود به دست صاحب اصلی آن مهدی موعود(عج) برسانند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه بندرخمیر تصریح کرد: ماه مبارک رمضان ماه رحمت وآمرزش گناهان است ماهی که از همه ی ماهها ارزشمندتر وبافضیلت تراست وامروز تقارن ماه رمضان که افطاری دادن پاره ای از خرمای آن ثواب آزاد کردن بنده است ،با رزمایش کمک مومنانه ی سفارش رهبرمعظم انقلاب ،موهبتی است که برای همه ی مردم وخصوصا بسیجیان همیشه درصحنه ایجاد کرده که ان شالله از این آزمایش نیز سربلند بیرون بیائیم .

محیائی با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: امسال در هفته عقیدتی سیاسی برنامه هایی متنوعی در سپاه وبسیج بصورت مجازی ازجمله مسابقات در قالب های مختلف کتاب خوانی، مقاله ،عکس ،پوستر،دکلمه و….از آثارواندیشه شهید مطهری (ره) وتجلیل وقدردانی ازمربیان پیشبینی شده که از ۶ اردیبهشت شروع وتا دوازدهم اردیبهشت که مصادف با شهادت استاد قلم واندیشه است پایان خواهد یافت.

 

انتهای پیام/پ

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /