۱۵:۱۰:۲۴ - یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان:
امتحانات نهایی دانش آموزان شهرستان بندرخمیر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان در حاشیه بازدید از امتحانات نهایی شهرستان خمیر گفت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم با رعایت پروتکل های بهداشتی و تأکید بر فاصله گذاری اجتماعی دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، علیرضا باقری معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان در جریان بازدید از حوزه های امتحانی بندرخمیر اظهار کرد: تمام تلاش همکاران این است که امتحانات در کمال آرامش برگزار شود و دانش آموزان بدون کوچکترین دغدغه و نگرانی در جلسات امتحان حضور یابند.

وی افزود: ضروری است دانش آموزان حتما از ماسک بهداشتی و لوازم التحریر شخصی استفاده کنند و از آوردن کیف، موبایل، کتاب و وسایل اضافی به حوزه های امتحانی خودداری نمایند.

باقری ادامه داد: همانطور که برگزاری استاندارد آزمون اهمیت بسیار بالایی دارد و می بایست تمام شرایط محیطی و انضباطی و… کنترل شود تا دانش آموزان کمترین استرس را داشته باشند، شرایط و عوامل بهداشتی نیز باید به شدت کنترل شود تا با شرایط موجود که بیماری کرونا در سطح استان در حال گسترش است، برای دانش آموزان مشکلی پیش نیاید و دانش آموزان از این بابت نباید کوچکترین دغدغه ای داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمیر نیز با تشریح اقدامات انجام شده در خصوص برگزاری امتحانات گفت: امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم بندرخمیر با ۵۷۰ دانش آموز، داوطلب آزاد و بزرگسال در رشته های ادبیات و علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی فیزیک در ۱۱ حوزه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.

محمد فولادی ادامه داد: امروز ۲۲۹ دانش آموز در ۵ حوزه امتحانی در رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک با رعایت پروتکل های بهداشتی آزمون خود را برگزار کردند.

به گفته مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمیر عوامل اجرایی حوزه های برگزاری امتحانات نهایی ۵۲ نفر می باشند.

این مقام مسئول به دانش آموزان و اولیاء اطمینان خاطر داد که تمهیدات لازم بهداشتی از قبیل آموزش عوامل برگزار کننده آزمون، فاصله دو متری صندلی ها از هم، ضدعفونی و گندزدایی هر روز حوزه های امتحانی قبل از ورود دانش آموزان و بعد از خروج آنها، توزیع مواد ضدعفونی و گندزدایی در حوزه ها به منظور استفاده از این مواد به صورت روزانه و سایر تمهیدات لازم اتخاد شده، و روسای حوزه ها و مراقبین سلامت بصورت ویژه بر روند رعایت مسائل بهداشتی نظارت خواهند کرد.

فولادی اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا روزهای برگزاری آزمون بیشتر شده و امتحانات رشته های متفاوت در روزهای مختلف برگزار می شود.

در این بازدید از روند برگزاری امتحانات، رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و دستکش، تب سنجی و غربالگری در بدو ورود دانش آموزان، نحوه تکثیر سوالات، نظم، انضباط و کیفیت برگزاری امتحانات مورد بررسی قرار گرفت و به عوامل برگزاری امتحانات توصیه شد تا محیطی مناسب، آرام و با طراوت برای دانش آموزان ایجاد نمایند تا آنها با آسودگی خاطر در امتحانات شرکت کنند.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /