۱:۳۹:۱۴ - یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام حسن(ع) بهترین الگو برای جوانان مسلمان است
جواد اسماعیل نیا، مدیر حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن (ع) اظهار کرد: این امام بزرکوار کریم آل طه و کوه صبر، مهربانی، کرم و فتوت، اولین نوه پیامبر و فرزند علی و زهرا علیهم صلوات الله بودند. امام جمعه بندرلنگه […]

جواد اسماعیل نیا، مدیر حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن (ع) اظهار کرد: این امام بزرکوار کریم آل طه و کوه صبر، مهربانی، کرم و فتوت، اولین نوه پیامبر و فرزند علی و زهرا علیهم صلوات الله بودند.

امام جمعه بندرلنگه عنوان کرد: بر اساس روایات، امام حسن تجلی وصف (احسان) الهی است به همین خاطر است که در بین اهل بیت که عادتهم الاحسان وسجیتهم الکرم بوده این وجود مبارک ملقب به کریم اهل بیت می شود.
اسماعیل نیا مطرح کرد: آنقدر بخشنده بود که حتی دشمن خود که لب به ناسزای او می گشود را غرق در احسان می فرمود و او شرمنده عطای امام می شد و عذر خواه از جسارت خود.
وی با تاکید بر اینکه جامعه امروز به شدت به این خصلت دیگر دوستی و ایثار محتاج است، تصریح کرد: امام حسن(ع) بهترین الگو برای جوانان مسلمان است؛ شرم آور است که با داشتن گنج بی پایان سیره امام حسن، ما به گدایی غرب برویم درحالیکه آنها خود در حال غرق شدن در منجلاب فرهنگ‌منحط خود هستند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان  خاطر نشان کرد: حوزه های علمیه آماده تر از هر زمان دیگر، خود رابرای نشر فضائل اهل بیت و تبیین راه سعادت مهیا کرده تا از فرصت میلاد امام مجتبی و شبهای با فضیلت محتمل القدر ، رسالت سترگ‌خود را به انجام برساند.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /