۱۱:۲۹:۲۱ - چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان:
اقتدار کشور در منطقه و جهان برگرفته از استقامت ملت است
سردار سالاری گفت: با استقامت ملت ایران دشمنان کم آورده اند و نفس های آخرشان را می کشند و ان شاء الله در نفس های آخر به زباله دان تاریخ خواهند پیوست و ما اعتقاد داریم هر کجا نصرت خداوند باشد و مردم دلهایشان کنار هم قرار گیرد، حتما نصرت الهی بر آنجا نازل خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری و ورزشی پیامبر اکرم (ص) قرارگاه های طرح تحول محلات شهرستان بندر خمیر گفت: اقدامات بسیار خوبی در قالب طرح تحول محلات انجام شده و اعتقاد ما بر این است که در هر جامعه ای که مردم در کنار هم قرار بگیرند و یک ید واحده باشند کارهای ارزشمند و بزرگ با یکدلی و همدلی هم می توانند رقم بزنند.
سالاری در ادامه افزود: آنچه مهم است رسیدن به نگاه و دیدگاهی است که اگر در هر کاری اراده قوی وجود داشته باشد و توکل خدا صورت گیرد حتما آن کار شدنی و قابلیت اجرا دارد.
وی اظهار کرد: شهداء و رزمندگان عزیز این درس را در هشت سال دفاع مقدس به ما آموختند که اگر توکل به خداوند باشد، فقط و فقط برای رضای خدا کار کنیم و وحدت و انسجام خودمان را حفظ کنیم قطعادست عنایت پروردگار بر سر ما خواهد بود و مسیر را برای ما باز خواهد کرد.
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان تصریح کرد: هیچ مسیر بن بستی در اراده و توکل قوی ما وجود نخواهد داشت این را در دفاع مقدس رزمندگان و شهداء و جانبازان به ما آموختند؛ این درس بزرگی است که هر کجا وحدت و انسجام، برادری و برابری وجود داشته آنجا برکت خداوند بر ما نازل شده و این را در عرصه های دیگر می توان تجربه کرد.
سالاری خاطر نشان کرد: در عرصه دفاعی و نظامی ما بهترین برگ زرین را در هشت سال حماسه و ایثار دیدیم و امروزه اگر در این عرصه موفقیت هایی برای ما رقم خورد همه در گرو مجاهدات ها و تلاش های این بزرگ مردان است.

وی در ادامه یادآور شد: همه قدرت، ابتکار عمل، جسارت را امام راحل(ره) به ما آموخت و شهداء این شجاعت و جسارت را در هشت سال دفاع مقدس مشق کردند و به ما آموختند و ما در عرصه دفاعی و نظامی به جایی رسیدیم که هیچکسی قدرت رویارویی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ندارد و اگر کسی بخواهد تعرضی به این نظام و انقلاب کند قطعا بی پاسخ نخواهد ماند و ما این را در عمل ثابت کرده ایم.
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان اظهار کرد: یادگاران هشت سال دفاع مقدس به ما آموختند هر کجا صبر و استقامت باشد نتیجه اقتداری است که نه تنها در منطقه بلکه در جهان داریم.
وی تصریح کرد: با استقامت ملت ایران دشمنان کم آورده اند و نفس های آخرشان را میکشند و ان شاء الله در نفس های آخر به زباله دان تاریخ خواهند پیوست و ما اعتقاد داریم هر کجا نصرت خداوند باشد و مردم دلهایشان کنار هم قرار گیرد و با وحدت و انسجام باشد حتما نصرت الهی بر آنجا نازل خواهد شد.
سالاری خاطر نشان کرد: بعد از هر سختی مسیر های آسان فراهم خواهد شد ما در موضوعات دفاعی این موفقیت ها را داشتیم و آنچه مهم است مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است و باید این زمینه فراهم شود، نصرت الهی کنار هم بودن و کاری که قرارگاه های طرح تحول محلات زمینه و ظرفیت این موضوع را فراهم می کند لازمه کار مثل دفاع مقدس است و همه باید کنار هم قرار گیرند.

انتهای پیام/

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /