۷:۰۴:۵۹ - شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر:
افزایش ۱۹ درصدی بر خورد با قاچاقچیان در بندر خمیر
فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر گفت: با رصد پلیس و عملیاتهای مختلف کشفیات مواد مخدر ۹ درصد و برخورد با قاچاقچیان ۱۹ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، سرهنگ رضا علی بخشی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر در نشست خبری ضمن تبریک هفته ناجا اظهار کرد: در یک سال گذشته در حوزه های مختلف توفیقات چشم گیری از جمله: سوخت، دام ، خوردو ها و در بحث سرقت ها که ما بیش از صد در صد پیشرفت داشتیم.

رضا علی بخشی در ادامه افزود: با رصد پلیس و عملیاتهای مختلف کشفیات مواد مخدر را ۹ درصد و برخورد با قاچاقچیان ۱۹ درصد افزایش یافته است.

وی بیان کرد: با کمک مردم و تعامل خوب و سازنده با دستگاه های برون سازمانی موفق شدیم جرائم خصوصا سرقتهای مهم را کنترل کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد پلیس طراز جمهوری اسلامی، گفت: هدف ما انجام اقدامات موثر در جهت رسیدن به پلیس طراز اسلامی است.

علی بخشی با بیان اینکه امسال کاهش تصادفات در شهرستان داشتیم خاطر نشان کرد: در کاهش تصادفات در شهرستان باید از اداره راه، حمل و نقل، آموزش و پروش نیز قدردانی کرد که در این امر دخیل بودند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرخمیر تصریح کرد: شعار هفته ناجا امسال «پلیس هوشمند، امین مردم» است که برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری که می‌فرمایند مردم می خواهند ناجا قوی و مقتدر باشد هوشمند و پیچیده باشد، سالم و امین باشد.

بر چسب ها:
fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /