۱۲:۳۵:۱۰ - سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در مراسم تکریم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر عنوان شد:
افتتاح سالن های سپاه در آینده ای نزدیک
سالن ورزشی روستای گوین با همکاری سپاه و اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر به زودی افتتاح می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر ،مراسم تکریم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.   سپاه بندرخمیر پنج سالن ورزشی برای ترویج ورزش و […]

سالن ورزشی روستای گوین با همکاری سپاه و اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر به زودی افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر ،مراسم تکریم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.

 

سپاه بندرخمیر پنج سالن ورزشی برای ترویج ورزش و رفاه حال مردم احداث کرده است.

اسماعیل سدیدپناه فرمانده سپاه بندرخمیر در مراسم تکریم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: سپاه بندرخمیر پنج سالن ورزشی برای ترویج ورزش و رفاه حال مردم احداث کرده است و به زودی عملیات ساخت و تکمیل آنها به اتمام و آماده بهره برداری برای عموم می شود.

 

وی افزود: در حال حاضر به دلیل آماده نبودن رختکن سالن های ورزشی این سالن ها قابل بهره برداری برای عموم نیست که در آینده ای نزدیک مراحل اتمام ساختمان رختکن به پایان می رسد. سالن های مذکور در شهر بندرخمیر( تعداد دو سالن) ، روستای گوین ، روستای بناب و شهر رویدر احداث شده است.

 

اسماعیل سدیدپناه با اشاره به فعالیت های ورزشی سپاه بندرخمیر عنوان کرد: این نهاد آمادگی همکاری در برگزاری برنامه های پیاده روی خانواده و کوهنوردی را دارد و بسیجیان شهرستان از فعالیت های ورزشی و مسابقات ورزشی استقبال می کنند.

 

اگر ما با خیالی راحت به فعالیت ورزشی می پردازیم به برکت وجود امنیت است.

یونس برهم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر در مراسم تکریم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: اگر ما با خیالی راحت به فعالیت ورزشی می پردازیم به برکت وجود امنیت است و این مهم با تلاش نیروهای نظامی محقق شده است.

 

وی با اشاره به امکانات ورزشی موجود در شهرستان عنوان کرد: از نظر امکانات شهرستان بندرخمیر یکی از بهترین شهرستان های استان است.

 

یونس برهم جو موجود در شهرستان را بسیار مطلوب دانست و بیان کرد: به دلیل همکاری و تعامل ادارات باهم و ادارات با مردم جو خوبی بوجود آمده و محیط برای کار کردن فراهم است.

 

وی افزود: سالن ورزشی روستای گوین با همکاری سپاه و اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر به زودی افتتاح می شود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرخمیر از ساخت زمین ورزشی محله دهنو با همکاری سپاه بندرخمیر خبر داد و عنوان کرد: فعالیت ساخت زمین ورزشی محله دهنو با همکاری سپاه بندرخمیر به زودی آغاز می شود.

 

وی افزود: روستاهای یا جمعیت بالا در شهرستان شناسایی شده و عملیات ساخت سالن ورزشی برای آنها پیش بینی شده است که در دست اقدام است.

 

در پایان مراسم از سالن ۹ دی و صالحین توسط فرماندهی سپاه بندرخمیر و رئیس اداره ورزش و جوانان بازدید به عمل آمد.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /