۹:۰۹:۱۴ - سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح دفتر کانون هلال احمر دانشجویی در دانشگاه پیام نور بندرخمیر
دفتر کانون دانشجویی هلال احمر با حضور مسئولین شهرستانی و دانشجویان در دانشگاه پیام نور افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور بندرخمیر؛ دفتر کانون دانشجویی هلال احمر با حضور احمد زاهری، ریاست دانشگاه پیام نور بندرخمیر ، آقای دهقان معاون فرماندار شهرستان بندرخمیر، آقای […]

دفتر کانون دانشجویی هلال احمر با حضور مسئولین شهرستانی و دانشجویان در دانشگاه پیام نور افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور بندرخمیر؛ دفتر کانون دانشجویی هلال احمر با حضور احمد زاهری، ریاست دانشگاه پیام نور بندرخمیر ، آقای دهقان معاون فرماندار شهرستان بندرخمیر، آقای عامری روابط عمومی پیام نور استان هرمزگان، آقای عالی زاده از اعضای فعال جمعیت هلال احمر شهرستان بندرخمیر و جمعی از کارکنان و دانشجویان افتتاح گردید.
احمد زاهری ضمن تقدیر و تشکر از دانشجویان کانون هلال احمر دانشگاه گفت: جمعیت جوانان هلال احمر باید با انجام بسیاری از فعالیت های فرهنگی، اداری و آموزشی در دانشگاه حضور یابند و با معرفی فعالیت های هلال احمر و آموزش کمک های اولیه، دانشجویان را برای ورود به جمعیت هلال احمر و انجام کارهای عام المنفعه و بشردوستانه آماده کنند.
وی در ادامه با توجه به فعالیتهای اثرگذار هلال احمر در راستای حمایت از نیازمندان و بیماران صعب العلاج گفت: افراد بیشماری علاقه مند به کمک به هم نوع خود هستند، اما با نیازمندان واقعی و روش انجام آن آشنا نیستند.درصورتیکه هلال احمر می تواند حلقه واسط بین توان توانمندان و نیاز نیازمندان باشد.
ریاست دانشگاه پیام نور بندرخمیر ضمن بیان اینکه تنوع وظایف و مسئولیت ها سبب جذابیت هلال احمر برای جوانان شده است گفت: نهاد هلال احمر از چند جهت حائز اهمیت و ویژگیهای ممتاز و منحصر به فردی است که از جمله مردمی بودن این نهاد است که بر پایه مشارکت عمومی و داوطلبانه است.
آقای عالی زاده در خصوص معرفی فعالیتهای هلال احمر گفت: فعالیت های جمعیت هلال احمر در پنج فعالیت عمده خلاصه می شود که امداد نجات جاده ای، سیلاب، آوار برداری و به عبارتی بیشتر در حوادث طبیعی نمایان می گردد. امدادگران هلال احمر پس از گذراندن دوره های تخصصی، با تجهیزات لازم در جاده ها و سایر مکان های تعیین شده مستقر می شوند و در مواقع نیاز به یاری هموطنان می شتابند.
وی دو طرح فرشتگان رحمت و سلامت را چنین توصیف کرد: در طرح فرشتگان رحمت کمک های جمع آوری شده از مردم نیکوکار در ایام پایان سال به دست نیازمندان می رسند و در طرح سلامت، جمعیت پزشکان هلال احمر در نقاط دور دست و محروم حضور یافته و به معالجه بیماران و در مواقع نیاز به واکسناسیون می پردازند.
در پایان، دفتر این کانون توسط ریاست دانشگاه و دبیر کانون دانشجویی هلال احمر کلید زده و رسما افتتاح شد.

fff
تبليغات
کانال تلگرام / سلام لوار http://nashrkhabar.ir/ /