۱۲:۳۲:۳۳ - جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسرائیل زاییده یک فکر شوم است
امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: ابتکار امام راحل در انتخاب روزی به عنوان روز قدس جهان را فرا گرفته است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه گفت: ابتکار امام راحل در انتخاب روزی به عنوان روز قدس جهان را فرا […]

امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: ابتکار امام راحل در انتخاب روزی به عنوان روز قدس جهان را فرا گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه گفت: ابتکار امام راحل در انتخاب روزی به عنوان روز قدس جهان را فرا گرفته است.

وی افزود: اسرائیل سالهاست رویای تسلط بر نیل تا فرات را در ذهن می پروراند. این موضوع آرمان آنها است. رژیم صهیونیستی غاصب و اصل آن با ظلم بنا شده است. اسرائیل زاییده یک فکر شوم است.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به شایعه پراکنی عده ای به جهت تضعیف کمیته امداد امام خمینی(ره)، عنوان کرد: صندوق کمک های مردمی به نیازمندان کمیته امداد از صندوق کمک به مردم کشور های دیگر جداست. صندوق ها مشخص است و افراد با علم به محل هزینه شدن پول آن را درون صندوق می اندازند.

وی افزود: دشمنان اسلام و انقلاب به دلیل شکست در سیاست های خود، سعی در مخدوش نمودن ذهن مردم نسبت به کمیته امداد امام خمینی (ره) را دارند.

علیرضا صفایی حایری ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت پاسدار مدافع حرم خلیل تختی نژاد و شهادت تعدادی از مرزبانان نیروی انتظامی، بیان کرد: این هشیاری نیروهای امنیتی است که باعث شد با امنیت و آرامش شب های قدر را پشت سر بگذاریم. مقدمه امنیت برای ما از خود گذشتگی نیروهای امنیتی است.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /