۱۲:۴۵:۴۱ - پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی هرمزگان:
استکبار جهانی در تلاش است بین مسلمین فاصله و تفرقه ایجاد کند
انصاری راد گفت: وحدت و کنار هم بودن ما مسلمانان باعث می شود دشمن نتواند در میان صفوف بهم فشرده ما تفرقه ایجاد کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار، حجت الاسلام و المسلمین انصاری راد، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان در جشن بزرگ وحدت شهرستان بندر خمیر اظهار کرد: توصیه ما به همه علما و روحانیون شیعه و اهل سنت این است که از فضاها و جمعیت ها نهایت استفاده را داشته باشند برای تبیین هر چه بهتر زوایای زندگانی نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق(ع) و اینکه گوشه هایی از زندگانی آن حضرت را به صورت مستند برای مخاطبان بیان کنند.


وی در ادامه افزود: ما در تاریخ زندگانی نبی مکرم اسلام (ص) به بسیاری از فضایل بر میخوریم که در زندگی این شخصیت ارزنده جاری بوده و قرآن کریم بهترین و کامل ترین معرف در زمینه معرفی وجود مقدس پیامبر عظیم شان اسلام است و آیات متعدد وجود دارد.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان با اشاره به آیات قرآن گفت: در آیاتی از قرآن پیامبر به عنوان اسوه و الگوی کامل و سرمشق زندگی همه بیان شده است ( سوره احزاب آیه ٢١) پیامبر برای همه شما اسوه است یعنی سرمشق و نمونه کامل این آیه اشاره به یک بعد و یا مصداق نکرده بلکه بطور مطلق بیان شده پیامبر (ص) اسوه است.
انصاری راد تصریح کرد: پیامبر (ص) در همه ابعاد و زوایای زندگی به عنوان یک الگوی کامل است، ایمان، تقوا، عدالت، شجاعت، جهاد فی سبیل الله، مهربانی، صمیمیت یتیم و فقیر نوازی، صبر، شکیبایی، همسرداری، تربیت فرزند، کار و تلاش و ده ها فضیلت در همه زمینه ها پیامبر(ص) اسوه است.
وی بیان کرد: امروزه جامعه ما پیش تر و بیشتر از گذشته نیازمند سبک زندگانی و سیره اخلاقی پیامبر عظیم شان اسلام است.
انصاری راد یاد آور شد: ما امروزه به سبک زندگی پیامبر(ص) نیاز داریم و بایستی این سبک زندگی را در حیاط فردی و اجتماعی خودمان احیاء کنیم و زمینه را فراهم نماییم که جوانان و نوجوانان در مسیر و سجایای اخلاقی پیامبر(ص) حرکت کنند.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: دشمن در تلاش است ما را از سبک زندگی اهل بیت دور نگه دارد ماهواره ها و بنگاه های تبلیغاتی دشمن و شبکه هایی که در مسیر انحراف جوانان حرکت می کنند همه اینها درصدد از بین بردن اهداف و سیره، اخلاق و سبک زندگی پیامبر هستند ما نباید فراموش کنیم پیامبر الگوی تمام عیار و کامل برای همه کسانیکه می خواهند مسیر سعادت دنیا و آخرت را طی کنند.
وی با بیان اینکه کسی که می خواهد به رستگاری برسد باید در مسیر پیامبر(ص) حرکت کند، گفت: قرآن کریم می فرماید کسانیکه می خواهند پیامبر(ص) را اسوه خود قرار دهند سه ویژگی دارند کسانیکه امید به خداوند دارند، کسانیکه نسبت به آخرت توجه دارند، کسانیکه ذکر خداوند داشته باشند.
انصاری راد اظهار کرد: موضوع مهمی که باید توجه ویژه داشت وحدت و انسجام دینی و اسلامی است و یکی از منویات مقام معظم رهبری وحدت است.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی هرمزگان یاد آور شد: وحدت و کنار هم بودن ما مسلمانان باعث می شود دشمن نتواند در میان صفوف بهم فشرده ما تفرقه ایجاد کند، استکبار جهانی در تلاش است بین مسلمین فاصله و تفرقه ایجاد کند و این را بعنوان یک اقدام عملی دارد انجام می دهد .
وی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری و حفظ وحدت گفت: همه ما باید در گفتارمان دقت داشته باشیم و جمله و یا حرفی نزنیم که باعث اختلاف شود زیرا همه ما نیازمند وحدت و انسجام اسلامی هستیم.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /