۵:۲۷:۱۶ - پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار شهرستان بندر خمير:
ارتباط مردمی در طرح تحول محلات خیلی مهم است
فرماندار شهرستان بندر خمیر گفت: ارتباط مردمی خیلی مهم است و مردم باید ما را باور کنند و توجیه شوند این کار باعث می شود که برنامه ها خوب پیش برود.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی لوار، کارگاه توجیهی طرح تحول محلات با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و جمعی از روحانیون، ائمه جمعه و جماعات، فرماندهان پایگاه ها و دهیاران در نماز خانه سپاه بندر خمیر برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری امام جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: طرح تحول محلات و مساجد بسیار خوب و نیاز است برای شهرستان، زمانیکه ارتباط با معنویات بیشتر می شود کارها خیلی بهتر انجام میگیرد و چه خوب است که برای تحول محلات به مساجد متصل باشیم.
امام جمعه شهرستان بندر خمیر خاطر نشان کرد: دشمن برای اینکه جامعه اسلامی ما را بهم بریزد خیلی کارها انجام می دهد ولی خداوند نمیگذارد که این دشمنان خبیث به اهدافشان برسند.

حاج آقا صفایی حائری به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری اشاره نمود و افزود: حضرت آقا می فرمایند: نه جنگی اتفاق خواهد افتاد و نه مذاکره ای روی خواهد داد.

در ادامه این جلسه میر هاشم خواستار فرماندار شهرستان بندر خمیر گفت: بسیج و سپاه تا کنون توانسته و ثابت کرده است که می تواند در جامعه موفق باشد و رابطه زنجیره واری بین برادران بسیجی،انتظامی و نظامی است و این ارتباط قابل تحسین است.

فرماندار بندر خمیر عنوان کرد: طرح تحول محلات طرحی خیلی خوب و وسیع است و باید به صورت برنامه ای کار شود تا در پایان هر برنامه حرفی برای گفتن داشته باشیم.

میر هاشم خواستار در ادامه افزود: این برنامه با تعامل مردم انجام می شود و نیاز است آموزش های کامل و تخصصی برای اجرایی شدن این طرح انجام شود تا اگر مسئله ای در حین اجرا پیش آید قابل حل باشد.

وی اظهار کرد: هدف این طرح هدفی خیر خواهانه و معنوی است و افرادی که در این طرح حضور دارند و وقت میگذارند نیاز به پشتوانه دارند در همین راستا همه نهاد ها و مسئولین باید پای کار بیایند.

فرماندار شهرستان بندر خمیر گفت: ارتباط مردمی خیلی مهم است و مردم باید ما را باور کنند و توجیه شوند این کار باعث می شود که برنامه ها خوب پیش برود.

میر هاشم خواستار خاطر نشان کرد: اگر تمام مراحلی که عنوان شد در طرح خوب پیش برود و اصول طرح رعایت شود قطعا به نقطه هدف خواهیم رسید.

 

گفتنی است که در این برنامه، تشریح برنامه کنگره ملی ۱۵۰۰شهید استان هرمزگان و آموزش دبیران قرارگاههای تحول محلات و برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء  و همراه با ضیافت افطاری ساده اعضای قرارگاه تحول شهرستان بندر خمیر برگزار شد.

 

انتهای خبر/

 

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /