۱۶:۴۰:۰۷ - دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر:
آموزش فنی حرفه ای برای بازگشت افراد معتاد به جامعه برگزار می شود
سرپرست مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر گفت: نجات یافتگان از چنگال اعتیاد برای بازگشت به جامعه آموزش خود اشتغالی می آموزند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حسین رییسی سرپرست مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: در دهه مبارک فجر دوره آموزشی نگهداری و تعمیرات خودرو در […]

سرپرست مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر گفت: نجات یافتگان از چنگال اعتیاد برای بازگشت به جامعه آموزش خود اشتغالی می آموزند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، حسین رییسی سرپرست مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت: در دهه مبارک فجر دوره آموزشی نگهداری و تعمیرات خودرو در شهر رویدر برگزار می‌شود.

وی افزود: این دوره بصورت یک ماهه برگزار، حداکثر تعداد ۲۵ نفر تحت آموزش قرار می گیرند و در پایان به آنها گواهینامه شرکت در دوره اعطاء خواهد شد.

سرپرست مرکز فنی حرفه ای شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: سعی شده در انتخاب کارآموزان از افرادی که برای ترک اعتیاد به کمپ ترک اعتیاد مراجعه کرده اند استفاده شود و آموزش های خود اشتغالی زمینه را برای بازگشت بهتر آنها به جامعه فراهم آورد، لیکن از افرادی که با معضل اعتیاد درگیر نیستند نیز جهت شرکت در دوره استقبال می گردد.

وی افزود: این دوره به همت مرکز فنی حرفه ای بندرخمیر ، سازندگی و محرومیت زدایی سپاه بندرخمیر ، بخشداری، شورای شهر و کمپ آرامش ترک اعتیاد رویدر برگزار می‌شود.

حسین رییسی بیان کرد: از مزایای دوره های فنی حرفه ای، رایگان و کیفی بودن آموزش و معتبر بودن مدرک کارآموزی است. همچنین حمایت های تسهیلاتی که به کارآموزان فنی حرفه ای تعلق می گیرد برای شروع یک کسب و کار مفید است.

وی در پایان به نقش سپاه در محرومیت زدایی و همکاری با مرکز فنی حرفه ای شهرستان اشاره کرد و افزود: نقش سپاه در محرومیت زدایی و کمک به برپایی کارگاه های خود اشتغالی در منطقه موثر و همکاری این نهاد با مرکز فنی حرفه ای شهرستان جای تشکر و قدردانی دارد.

fff
تبليغات
/ / سلام لوار / /